Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei Mate 40 Pro 5G

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 100
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Profi telefon si zaslouží výjimečný obal

S pomocí trojitého fotoaparátu, který zdobí záda telefonu Huawei Mate 40 Pro 5G, můžete natáčet videa a fotit snímky jako skutečný profesionál. K originálním záběrům se však budou nejvíce hodit také originální doplňky. Na mysli máme kryty na mobil s vlastním potiskem. Jejich výroba je překvapivě snadná. Odměnou bude výjimečný obal, jaký nemá nikdo jiný na celém světě.

Kryty s vlastním motivem za pár okamžiků

Výrobu pouzdra na mobil Huawei Mate 40 Pro 5G velmi zjednodušuje fakt, že plocha, na kterou tvoříte, tomuto telefonu zcela odpovídá. Veškeré výřezy jsou přesně tam, kde mají být. Díky tomu můžete zvolený obraz či obrázky natáčet, zvětšovat či zmenšovat, dokud nebudete s rozmístěním zcela spokojení. Vedle paměti vašeho zařízení se nabízí také nekonečné možnosti internetu či naše obsáhlá galerie, kterou jsme vám pro tento případ zpřístupnili. Textové tlačítko umožní vložit ta správná slova. Vybírat můžete z celé řady fontů, barev i velikostí písma. Tlačítko na spodní liště doporučujeme použít v případě, že na některém místě vykukuje původní barva. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Kryty na mobil podle vašeho vlastního návrhu tiskneme tak, jak nám je pošlete do výroby. Technika, kterou přitom volíme, je stejná, jako u naší standardní nabídky. Jejich kvalitou si proto můžete být jisti.

Ve spojení s tím nejlepším

Při návrhu a výrobě kamer pro telefon Huawei Mate 40 Pro 5G se čínská značka spojila se světoznámým výrobcem fotoaparátů, se značkou Leica. V případě hlavní kamery je výsledkem trojitý fotoaparát s opravdu úctyhodnými parametry. Kamera nabízí 50, 12 a 20 Mpx a k tomu stabilizaci obrazu, panoramatické záběry, jasnost i ostrost, zaostření i možnost natáčet 4K videa. Tím však možnosti ultra šikovné kamery nekončí. Objevte pro sebe ty další při zachycování výjimečných okamžiků svého života. Telefon Huawei Mate 40 Pro 5G vám k tomu poskytuje vše potřebné.