Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei Mate 30 Pro

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 100
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Jedinečný obal s vlastním potiskem na mobil Huawei Mate 30 Pro

Máte v rukou fantastický chytrý telefon Huawei Mate 30 Pro a dává vám pocit vlastní jedinečnosti? Co tak to pozvednout ještě o level výše? Vytvořte pro váš mobil Huawei Mate 30 Pro zcela unikátní obal s vlastním potiskem. Obal, který nebude mít nikdo jiný na světě. A možná vás překvapí, jak je to jednoduché? Stačí jen pár minut, nápad a aplikace pro kryty s vlastním motivem. Začneme odzadu. Aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Huawei Mate 30 Pro najdete přímo zde na stránce Etuo.cz. Nápad musíte mít vlastní, ale inspiraci najdete třeba na našem Instagramu. Nicméně oblíbené jsou rodinné fotky, obrázky z dovolené nebo grafika ve stylu oblíbené gamesy. Jakmile máte obrázek, nahrajte ho do aplikace pro kryty s vlastním motivem a doupravte. Pak už jen stačí odeslat a za dva pracovní dny vyhlížet pošťáka.

Kryty s vlastním motivem jsou prostorem pro vaše sebevyjádření

Obal s vlastním potiskem na mobil Huawei Mate 30 Pro je zcela unikátní plocha, kterou máte každý den na očích nejen vy, ale všichni vaši blízcí, spolupracovníci i kolemjdoucí. Všem těmto lidem můžete pomocí obalu s vlastním potiskem ukázat vaše vnitřní já. Předvést, co máte rádi nebo o čem sníte. Navíc kryty s vlastním motivem jsou plně funkční a váš mobil Huawei Mate 30 Pro dokáží ochránit před nepříznivým vlivem okolí. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a přesně v rozměrech telefonu Huawei Mate 30 Pro. Díky tomu na něm dobře sedí a chrání jej. Obal s vlastním potiskem má všechny potřebné otvory pro kamery foťáků nebo sloty na správných místech a v dostatečné velikosti.

Smartphone Huawei Mate 30 Pro

Vychytaný telefon Huawei Mate 30 Pro si rychle získal řady fanoušků. A to i před rozmíšky, které panují mezí společností Huawei a Googlem.