Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei Mate 30 Lite

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 100
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obal s vlastním potiskem na mobil Huawei Mate 30 Lite

Smartphone Huawei Mate 30 Lite je výjimečným zařízením a zaslouží si i výjimečný obal. Design krytu na mobil Huawei Mate 30 Lite si můžete dokonce navrhnout sami. Jak na kryty s vlastním motivem? Začněte tím, že si nachystáte fotku, obrázek nebo rovnou vytvoříte celou grafiku potisku. Jen pozor, musí být v tiskové kvalitě. Pak si pusťte aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Huawei Mate 30 Lite. Tu najdete tady na stránce e-shopu Etuo.cz. Připravený obrázek nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem. Na modelu ihned uvidíte, jak bude obal s vlastním potiskem na mobil Huawei Mate 30 Lite vypadat. Aplikace ještě umožňuje dodatečné úpravy. Hlavně si dejte pozor, aby otvory pro kamery nerušily obrázek. Přidat můžete i krátký text.

Prostor pro vaši seberealizaci na obalu na mobil Huawei Mate 30 Lite

Kryty s vlastním motivem na mobil Huawei Mate 30 Lite jsou unikátní. Nejen, že nikdo jiný nebude mít obal na mobil stejný jako vy. Ale můžete se při tvorbě zcela vyřádit. Uvařte si kávu, udělejte si pár minut jen pro sebe a začněte tvořit. Ti zdatnější kreativci vytvoří vlastní grafiku na obal s vlastním potiskem na mobil Huawei Mate 30 Lite. A my ostatní můžeme vybrat krásnou fotku rodinky, nebo si udělat koláž z míst, které bychom chtěli navštívit. Kryty s vlastním motivem na mobil Huawei Mate 30 Lite mohou být takovou malou příruční nástěnkou snů. Obal s vlastním potiskem je ale zároveň dobrým ochráncem vašeho mobilu před nástrahami světa. Je z kvalitních materiálů a v rozměrech mobilu Huawei Mate 30 Lite.

Smartphone Huawei Mate 30 Lite

Otočte mobil Huawei Mate 30 Lite na zadní stranu a uvidíte jeho největší lákadlo. Smartphone Huawei Mate 30 Lite totiž disponuje hned čtyřmi kamerami a maximálním rozlišením 48 MPx.