Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei Mate 30

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 100
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Speciální obal s vlastním potiskem pro speciální mobil Huawei Mate 30

Jestliže jste si vybrali smartphone Huawei Mate 30 máte rádi jedinečné věci. A víte, že i váš obal na mobil může být zcela unikátní? Jako opravdu jedinečný. Takový jako nemá nikdo jiný na světě. Jak to? Jednoduše se navrhněte obal s vlastním potiskem pro mobil Huawei Mate 30 sami. Postup je jednoduchý a zabere pár minut. Pro inspiraci můžete navštívit Instagram Etuo.cz. Ale prozradíme vám, že oblíbené jsou rodinné fotky, loga aktuálních projektů nebo třeba design ve stylu nástěnky snů. Jakmile budete mít obrázek nebo fotku v tiskové kvalitě připravenou, nahrajte ji do aplikace pro kryty s vlastním motivem. Tu najdete přímo zde na stránce e-shopu Etuo.cz. Aplikace je intuitivní a umožňuje s obrázkem pracovat přímo na modelu obalu. Vychytáte tak otvory pro fotoaparát i umístění hlavního motivu. Klidně přidejte i krátký text. Co třeba významné datum nebo přezdívku?

Prostor pro vaše nápady i ideální ochránce mobilu Huawei Mate 30

Obaly na mobil Huawei Mate 30 s vlastním potiskem dávají možnost realizovat vaše nápady. Můžete se svobodně vyjádřit a ukázat světu váš jedinečný vkus. Navíc jsou kryty s vlastním motivem na mobil Huawei Mate 30 plně funkční. Znamená to, že obal dokáže mobil ochránit před vnějším poškozením i před prachem a nečistotami. Obaly s vlastním potiskem jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Jsou příjemné do ruky, dostatečně pevné a dobře se udržují v čistotě. Kryty s vlastním motivem přesně kopírují tvar a rozměry mobilu Huawei Mate 30. Díky tomu na mobilu Huawei Mate 30 dobře sedí a nepadají. Obaly s vlastním potiskem mají všechny potřebné otvory na správných místech a v dostatečné velikosti.

Vychytaný mobil Huawei Mate 30

Chytrý telefon Huawei Mate 30 je vychytaný do posledního detailu. Má krásný design, kompaktní velikost i vyladěný foťák. Velice potěší baterie s nadstandardně velkou kapacitou.