Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei Mate 20 X

No search results

Vytvořte si obal na mobil Huawei Mate 20 X podle svého

Jít vlastní cestou. Míst vlastní styl, který nepodléhá konvencím. Odlišit se. Je to i vaše krédo? A víte, že nyní můžete mít i pouzdro či obal na mobil Huawei Mate 20 X s vlastním motivem? Využijte služby našeho e-shopu Etuo.cz pro kryty s vlastním potiskem a navrhněte si obal na mobil Huawei Mate 20 X přesně podle vašeho vkusu. Je jen na vás, zda vytvoříte unikátní grafický návrh pro potisk nebo vyberete povedenou momentku z letní akce. Můžete vytvořit třeba koláž oblíbených fotek nebo navrhnout obal ve stylu vaší oblíbené herní postavy. Pro inspiraci se podívejte na Instagram Etuo.cz. Jsou tam nejpovedenější kryty s vlastním motivem nejen pro Huawei Mate 20 X našich klientů.

Pouzdra s grafickou pro Huawei Mate 20 X

Pro kryty s vlastním motivem pro smartphone Huawei Mate 20 X můžete vybírat kvalitní silikonové kryty na mobil nebo populární knížková pouzdra. Tvorba pouzdra na mobil s vlastním potiskem je jednoduchá a zabere jen pár minut. Připravte si vaši grafiku nebo vybranou fotografii a přímo v e-shopu Etuo.cz otevřete aplikaci pro kryty s vlastním motivem. Nahrajte vybraný obrázek. Okamžitě se vám ukáže náhled, jak bude obal na mobil Huawei Mate 20 X vypadat. Obrázek můžete dále v aplikaci upravovat. Můžete měnit jeho velikost i pozici nebo přidat text. Oblíbené jsou citáty, afirmace i věnování. Jakmile budete s návrhem spokojeni, odešlete objednávku. Potištěné obaly odesíláme během následujícího pracovního dne.

Mobil Huawei Mate 20 X- informace o modelu

Herní mobily jsou hitem posledních let. I značka Huawei má své zástupce ve světě nekompromisních herních smartphonů. Jedním z posledních je mobil Huawei Mate 20 X. Je to takový herní obřík. Jeho obrazovka má ústy hodných 7,2 palce. Výkonný procesor Kirin 980 potřebuje speciální chlazení, které tvůrci smarphonu Huawei Mate 20 X nezapomněli dodat. Mobil Huawei Mate 20 X podporuje práci (hraní) se stylusem. Ani baterie vás nezklame. Má kapacitu 5 000 mAh. To už by mělo vystačit na hezkých pár hodin hraní.