Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei Honor V20

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Huawei Honor V20 podle svého

Špičkový telefon si žádá netradiční obal. A ten můžete vašemu novém telefonu Huawei Honor V20 hravě dopřát. Můžete mu totiž navrhnout obal na mobil s vlastním potiskem. Nejsou zde žádné limity. Pouze vaše fantazie a případně vaše grafické umění. Můžete si totiž vytvořit zcela unikátní grafiku pro obal s vlastním motivem na Huawei Honor V20. Kryty s vlastním motivem na Huawei mohou vyjadřovat váš jedinečný vkus, lásku ke koníčkům nebo k rodině. Volba motivu je jen na vás. Sedněte si ke grafickému programu nebo prohledejte vaše fotografie a připravte si poklad pro jedinečný obal na mobil Honor V20 s vlastním motivem.

Pouzdra s grafickou pro Huawei Honor V20

Máte připravený obrázek či grafiku? Super, můžeme pokračovat. Přímo zde na stránkách e-shopu etuo.cz spusťte aplikaci pro kryty s vlastním motivem. Aplikace je intuitivní a snadno se ovládá. V prvním kroku zkontrolujte výběr modelu telefonu Huawei Honor V20. To je důležité. Všechny obaly jsou vyrobeny v rozměrech jednotlivých modelů a mají potřebné otvory na správných místech. V dalším nahrajte připravený obrázek do aplikace. Okamžitě vidíte návrh obalu na mobil Huawei. Ten můžete dále upravovat. Lze měnit velikost obrázku i jeho umístění. Můžete do návrhu napsat i krátký text. Populární jsou životní motta, věnování nebo pozitivní afirmace. Jakmile jste spokojeni, můžete odeslat objednávku. Obal s vlastním motivem potiskneme a odešleme do druhého pracovního dne na vaši adresu.

Mobil Huawei Honor V20 - informace o modelu

Smartphone Huawei Honor V20 je novinkou přelomu let 2018 a 2019. Jde o špičkový telefon s nadstandardní výbavou a luxusním fotoaparátem. Hned na první pohled oslní velký displej s úhlopříčkou 6,4 palce a zcela minimálními okrajem. Obrazovka zabírá úctyhodných 92 % přední plochy. Výkonem připomíná mobil Huawei Honor V20 spíše malý počítač. Dech se vám zatají při používání fotoaparátu. Hlavní kamera má 48 Mpx, přední selfie kamerka 25 MPx. Už to je nálož. Fotoaparát navíc umí využívat Quad Bayerovu mřížku a vytvářet 12 MPx HDR fotografie.