Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei Honor Play 8A

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Huawei Honor Play 8A podle svého

Novinka z roku 2019, smartphone Huawei Honor Play 8A, se mimo jiné pyšní funkcí rozpoznávání obličeje. To je skvělá vlastnost, pokud chcete svůj telefon za všech okolností bezpečně poznat. My však víme ještě o jednom způsobu, jak docílit toho samého. Na mysli máme kryty s vlastním motivem. Originální, jedinečný osobní obal s vlastním potiskem bude vždy jeden svého druhu. Na světě nebude nikdo jiný, kdo by měl ten samý obal, tedy samozřejmě za předpokladu, že si jich sami nenecháte vyrobit víc.

Pouzdra s grafickou pro Honor Play 8A

Kryty na mobil Huawei s vlastním potiskem se vytváří snadněji než byste čekali. V naší kreativní dílně to za pár okamžiků zvládne každý. Vše je totiž velmi jednoduché a intuitivní. Uvidíte, že se rychle zorientujete. Jednotlivá aktivní tlačítka vás vyzývají k přidání obrázku, textu či grafiky z naší galerie. Obrázky můžete nahrávat z paměti vašeho zařízení, z internetu anebo využít motivu, který vás zaujal na našich stránkách a ten si poupravit podle svého. Motiv jde zvolit buď jeden nebo víc a vzájemně je zkombinovat. Textový editor je velmi oblíbený, pokud mají pouzdra na mobil v osobitém stylu sloužit jako dárek pro někoho z vašich blízkých. Text může mít libovolnou velikost, barvu písma i umístění.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - Honor Play 8A

Jakmile jste s návrhem spokojení, motiv máte umístěný tam, kde chcete, text říká to, co chcete a pozadí má přesně tu barvu, kterou si přejete, jednoduše dokončete objednávku. Za několik dní se můžete těšit na obal, který je přímo určený pro váš Huawei Honor Play 8A a vypadá přesně tak, jak jste nám ho poslali. Do vašich návrhů totiž nijak nezasahujeme. Tiskneme je vždy tak, jak nám je pošlete. Technika, kterou přitom volíme, je stejná, jako u našich vlastních krytů na mobily. Za jejich kvalitu proto můžeme ručit.