Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei Honor 9X Pro

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obal na mobil Huawei Honor 9X Pro s vlastním potiskem

Je to tak, skutečně můžete mít obal na mobil Huawei Honor 9X Pro, který nemá nikdo jiný na světě. A cesta k němu je víc než snadná. Udělejte si chvilku času na kreativní zábavu. Na začátku ale musí být nápad. Co na obalu na mobil Huawei Honor 9X Pro bude. Tip – pro inspiraci zajděte na instagram Etuo.cz, jsou tam skvělé obaly s vlastním potiskem našich spokojených klientů. Na obal s vlastním potiskem pro mobil Huawei Honor 9X Pro můžete dát třeba rodinnou fotku. Nebo si sami navrhněte grafiku. Jakmile máte připravený obrázek k tisku, stačí jen pustit aplikaci pro kryty s vlastním motivem a nahrát jej do ní. Aplikace umožňuje ještě úpravy, kterými obal na mobil Huawei Honor 9X Pro s vlastním potiskem vyladíte k dokonalosti. Pozor na otvory pro kamery fotoaparátu, ať někomu nezmizí kus hlavy.

Místo pro kreativní vyřádění i dobrý ochránce mobilu Huawei Honor 9X Pro

Obaly s vlastním potiskem dovolují absolutní svobodu vyjádření. Můžete zde zcela ukázat vaše lásky, kreativní um, nebo můžete kryty s vlastním motivem pojmout jako rodinné fotoalbum. Nový obal s vlastním potiskem na mobil Huawei Honor 9X Pro máte zcela ve vašich rukou. Obaly určené pro potisk jsou vyrobeny z kvalitních materiálů s dlouhou životností. Tisk samotný je prováděn ve vysoké kvalitě a je otěru odolný. Kryty s vlastním motivem kopírují tvar a rozměry telefonu Huawei Honor 9X Pro. Dobře tak dosednou, nepadají a telefon Huawei Honor 9X Pro chrání.

Skvělý mobil Huawei Honor 9X Pro

Smartphone Huawei Honor 9X Pro si srdce fanoušků dobyl velmi rychle. Povedlo se to díky krásnému designu, technologiemi nabitému tělu i skvělému fotoaparátu. Na první pohled vás zaujme obrazovka, kterou neruší žádný výřez. Selfie kamerka je totiž ukryta ve vysunovacím zařízení v horní hraně mobilu Huawei Honor 9X Pro.