Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei Honor 9X

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Kryty s vlastním motivem na mobil Huawei Honor 9X

Pro všechny individualisty, tvořivé duše a lidi, co nechtějí jít s proudem, jsou tady kryty s vlastním motivem. Ano, i obal na mobil Huawei Honor 9X si můžete vyladit zcela podle vašeho vkusu. Zařídit to můžete prostřednictvím aplikace pro kryty s vlastním motivem, kterou najdete přímo zde na stránce e-shopu Etuo.cz. Nemusíte se obávat. Práci s aplikací pro kryty s vlastním motivem na mobil Huawei Honor 9X zvládne každý. Připravte si fotku nebo obrázek, který chcete na obal na mobil Huawei Honor 9X natisknout. Jen pozor, aby byl v dostatečné tiskové kvalitě. Obrázek nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Huawei Honor 9X. Přímo v aplikaci pak vidíte, jak bude váš obal na mobil Huawei Honor 9X s vlastním potiskem vypadat. Doladit ho můžete pomocí úprav v aplikaci a přidání textu. TIP: Dejte si pozor na otvor pro kameru fotoaparátu, aby nezasáhla do obrázku.

Místo pro vaše nápady i ochrana mobilu Huawei Honor 9X

Kryty s vlastním motivem jsou jedinečným způsobem, jak ukázat světu vaši kreativitu. Můžete si na obal na mobil Huawei Honor 9X nechat natisknout fotku dětí, rodinného mazlíčka nebo vysněného místa pro dovolenou. Nebo využijte aplikaci pro kryty s vlastním motivem a nechte si udělat obal na mobil Huawei Honor 9X, který bude propagovat váš projekt. Obaly s vlastním potiskem jsou také skvělým dárkem. Ocení ho kamarádi, ale i třeba i maminky. Kterou mámu by nepotěšit obal na mobil Huawei Honor 9X s fotkou jejich dětí. Všechny obaly s vlastním potiskem jsou z vysoce kvalitního materiálu a poskytují telefonu Huawei Honor 9X ochranu před mechanickým poškozením

Inovovaný design i výbava mobilu Huawei Honor 9X

Mobilní telefony Huawei vždy poskytují velkou nálož super výbavy za dobrou cenu. I smartphone Huawei Honor 9X přináší novinky. Jednou z nich je zcela čistá plocha velkého 6,5 palcového displeje, který není ničím rušen. Selfie kamera je totiž ve vysunovacím zařízení.