Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei Enjoy 9S

No search results

Huawei Enjoy 9s - Jedinečný, jako vy

Jste jedinečný, máte vlastní názory, lásky i představu o životě, tak proč mít tuctový obal na mobil Huawei Enjoy 9s. Navrhněte si obal na mobil Huawei Enjoy 9s s vlastním potiskem, který bude odpovídat přesně vašemu vkusu. Už nemusíte dělat žádné kompromisy. Co na obalu s vlastním potiskem může být? Základem může být fotografie, třeba z poslední dovolené, nebo nějakého příjemného zákoutí. Můžete použít i vtipnou momentku. No, a pokud to umíte s grafickým programem, navrhněte si vlastní grafiku nebo udělejte koláž. Inspiraci najdete na Instagramu Etuo.cz. Kryty pro potisk jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a kopírují rozměry a tvar modelu Huawei Enjoy 9s. Tisk je ve vysoké kvalitě, otěru a oděru odolný.

Jak na kryty s vlastním motivem - Huawei Enjoy 9s

Může se to zdát složité, ale opak je pravdou. Zde na stránkách e-shopu najdete aplikaci pro kryty s vlastním motivem pro mobil Huawei Enjoy 9s. To je důležité, pro jistotu si znovu zkontrolujte model telefonu. Do aplikace nahrajte připravenou fotografii nebo obrázek. Ovládání aplikace je intuitivní. Dovoluje i drobné úpravy návrhu. Obrázek můžete posouvat, měnit jeho velikost nebo umístění na modelu obalu na mobil Huawei Enjoy 9s. Pohlídejte si především výřezy, aby nenarušily hlavní motiv vybraného obrázku. Připsat můžete i krátký text. Populární jsou afirmace, životní hesla nebo třeba data. Co třeba datum vaší svatby? Pak odešlete objednávku a my vám potištěný kryt pošleme během dvou pracovních dní.

Velký displej a zajímavý výřez - Huawei Enjoy 9s

Smartphone Huawei Enjoy 9s patří k novinkám roku 2019. Užijete si velký displej s úhlopříčkou 6,1 palce za výřezem Dewdrop, kapkou v provedení výrobce Huawei. Výřez pak ukrývá selfie kamerku s rozlišením 8 Mpx. Výkon zajistí procesor Kirin 710 a 4 GB RAM. Hlavní fotoaparát má tři kamery s tím, že nejvíce je 24 MPx. Smatphone Huawei Enjoy 9s má čtečku otisků prstů a baterii s 3 400 mAh.