Navrhněte si vlastní pouzdro pro HTC Desire 20 Pro 

(Počet produktů: 1)
Řazení
Standardní třídění
Od nejnovějších
Od nejlevnějších
Od nejdražšího
Nejprodávanější
HTC Desire 20 Pro - kryt na mobil s vlastním motivem Wallet Book - bílá

Navrhnout kryt Wallet Book

HTC Desire 20 Pro - kryt na mobil s vlastním motivem Wallet Book - bílá

Akční cena 654 Kč Běžná cena 769 Kč
 

Staňte se autorem jedinečného obalu na mobil HTC Desire 20 Pro s vlastním potiskem

Ať už patříte ke kreativním duším, nebo potřebujete speciální obrázek na obalu mobilu, je obal na mobil HTC Desire 20 Pro s vlastním potiskem pro vás skvělým řešením. A dobrou zprávou je, že nepotřebujete žádné speciální grafické znalosti a nástroje. Vytvořit vlastní potisk je vlastně jednoduché a zabere to jen chvilku času. Nejtěžší je nápad co na krytu s vlastním motivem na mobil HTC Desire 20 Pro budete mít. Pro inspiraci můžete navštívit náš Instagram. Pokud ten máte, je zbytek otázkou pár minutek. Nápad přetavte v obrázek, který budete chtít na obal na mobil HTC Desire 20 Pro natisknout. Může to být fotka, obrázek, ale také autorská grafika. Pusťte aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil HTC Desire 20 Pro a obrázek do ní nahrajte. Aplikace je plně webová je zde na stránkách e-shopu Etuo.cz. Hned uvidíte model obalu na mobil HTC Desire 20 Pro a na něm váš potisk. S aplikací a jejími funkcemi návrh vylaďte k maximální spokojenosti.

Ochránce mobilu HTC Desire 20 Pro i místo pro vaše nápady

Kryty s vlastním motivem pro mobily HTC Desire 20 Pro dávají možnost vyjádřit váš vnitřní svět, ale také třeba propagovat vaši práci, firmu či projekt. Nic nebude limitovat vaši fantazii. Základem jsou kryty s vlastním motivem pro mobil HTC Desire 20 Pro z kvalitních materiálů, které respektují rozměry a tvary zařízení. Díky tomu na těle mobilu HTC Desire 20 Pro dobře sedí, nepadají a chrání jej před mechanickým poškozením i nečistotami. Potisk ne kryty s vlastním motivem na mobil HTC Desire 20 Pro je velmi vysoké kvality. Je plně otěru a oděru odolný.

Smartphone HTC Desire 20 Pro

Krásný velký mobil HTC Desire 20 Pro má super výkon, krásný obraz a fotoaparát se třemi kamerami, který umí krásné fotky.