Navrhněte si vlastní pouzdro pro HTC Desire 19 Plus

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obal s vlastním potiskem na mobil HTC Desire 19 Plus

Kryty s vlastním motivem jsou hit. A možná vás překvapí, jak jednoduše je obal s vlastním potiskem na mobil HTC Desire 19 Plus dostupný. Stačí jen mít nápad a pár minut času. Pro inspiraci můžete zajít na Instagram e-shopu Etuo.cz. Máme tam ukázku hodně povedených obalů s vlastním potiskem. Připravte si obrázek, který bude v tiskové kvalitě. Co na něm bude, je na vás. Může to být fotka dětí nebo třeba grafika s propagací vašeho projektu. Spusťte aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil HTC Desire 19 Plus, kterou najdete zde na stránce e-shopu Etuo.cz. Obrázek do aplikace pro kryty s vlastním motivem nahrajte a návrh obalu na mobil HTC Desire 19 Plus upravte k vaší spokojenosti. Pak už stačí jen odeslat.

Prostor pro kreativitu a skutečný ochránce mobilu HTC Desire 19 Plus

Obaly s vlastním potiskem pro mobil HTC Desire 19 Plus jsou jedinečnou příležitostí vystoupit z davu. Můžete mít obal na mobil HTC Desire 19 Plus, který nemá nikdo jiný na světě. A to je výzva. Pojměte ho jako nástěnku snů, nebo jako foto rámeček. Vše je povoleno. V každém případě si buďte jistí, že obaly s vlastním potiskem jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Mají dlouhou životnost a dobře se čistí. Potisk je odolný proti oděru. Obaly s vlastním potiskem na mobil HTC Desire 19 Plus kopírují tvar a rozměry telefonu. Dobře tak dosednou na jeho tělo. Díky tomu jsou skvělou bariérou mezi křehkým telefonem HTC Desire 19 Plus a vnějším světem plným nástrah.

Chytrý telefon HTC Desire 19 Plus

Smartphone HTC Desire 19 Plus je klasickou nižší střední třídy. Zaujme velkou základní pamětí i rozšiřitelností pomocí karet až na 2 TB. Zbytek výbavy patří spíše do lepšího průměru. Nicméně i tak je smartphone HTC Desire 19 Plus slušným chytrým telefonem.