Navrhněte si vlastní pouzdro pro HTC Desire 12S

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil HTC Desire 12S podle svého

Máme pro vás malý tip, jak i z telefonu HTC Desire 12S za příznivou cenu můžete udělat unikátní kousek. Stačí jen málo. Navrhněte si obal s vlastním potiskem. Obal jaký nemá nikdo jiný na světě. Postup je jednoduchý a zabere vám jen malinko času. Připravte si oblíbenou fotografii. Může na ní být vaše láska, záběr z poslední letní dovolené nebo vysněné auto. Pokud to umíte s grafickými programy, můžete si navrhnout vlastní grafiku potisku. Připravený obrázek nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem, kterou spustíte přímo zde na stránkách e-shopu etuo.cz. V aplikaci hned uvidíte, jak bude obal telefonu HTC Desire 12S vypadat a můžete návrh stále upravovat. Jakmile budete spokojeni, odešlete návrh obalu s vlastním potiskem. Kryty s vlastním motivem odesíláme do 24 hodin od tisku na vámi zadanou adresu.

Pouzdra s grafickou pro HTC Desire 12S

Kryty s vlastním motivem nejen odliší váš smartphone HTC Desire 12S od ostatních podobných zařízení, ale zároveň mu poskytnou plnou ochranu. Mobily nosíme sebou do práce, do školy nebo do přírody. Jsou s námi na dovolené, ale i při sportu. A to je obrovská zátěž a neustále ohrožení. Kvalitní kryty s vlastním motivem ochrání telefon HTC Desire 12S před odřením a nečistotami. Tisk je kvalitní, nesmývá se, ani se neodírá. Váš unikátní obal na telefon HTC Desire 12S s vlastním potiskem vám tak bude dlouho dobře sloužit. A když vás omrzí, jednoduše si navrhnete nový.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - HTC Desire 12S

Smartphone HTC Desire 12S patří do nižší střední třídy mobilů z produkce HTC. Designově se telefon HTC Desire 12S podobá dražším bratrům výrobce HTC, ale ve výbavě neočekávejte zázraky. I fotoaparát odpovídá spíše nižší ceně. Telefon HTC Desire 12S však výborně poslouží v každodenním provozu a momentky z dovolené na něm zachytíte. Potěší nový operační systém Android 8.1 s nadstavbou Sense.