+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Navrhněte si vlastní pouzdro pro HTC Desire 12s

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Vytvořte si obal na mobil HTC Desire 12S podle svého

Máme pro vás malý tip, jak i z telefonu HTC Desire 12S za příznivou cenu můžete udělat unikátní kousek. Stačí jen málo. Navrhněte si obal s vlastním potiskem. Obal jaký nemá nikdo jiný na světě. Postup je jednoduchý a zabere vám jen malinko času. Připravte si oblíbenou fotografii. Může na ní být vaše láska, záběr z poslední letní dovolené nebo vysněné auto. Pokud to umíte s grafickými programy, můžete si navrhnout vlastní grafiku potisku. Připravený obrázek nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem, kterou spustíte přímo zde na stránkách e-shopu etuo.cz. V aplikaci hned uvidíte, jak bude obal telefonu HTC Desire 12S vypadat a můžete návrh stále upravovat. Jakmile budete spokojeni, odešlete návrh obalu s vlastním potiskem. Kryty s vlastním motivem odesíláme do 24 hodin od tisku na vámi zadanou adresu.

Pouzdra s grafickou pro HTC Desire 12S

Kryty s vlastním motivem nejen odliší váš smartphone HTC Desire 12S od ostatních podobných zařízení, ale zároveň mu poskytnou plnou ochranu. Mobily nosíme sebou do práce, do školy nebo do přírody. Jsou s námi na dovolené, ale i při sportu. A to je obrovská zátěž a neustále ohrožení. Kvalitní kryty s vlastním motivem ochrání telefon HTC Desire 12S před odřením a nečistotami. Tisk je kvalitní, nesmývá se, ani se neodírá. Váš unikátní obal na telefon HTC Desire 12S s vlastním potiskem vám tak bude dlouho dobře sloužit. A když vás omrzí, jednoduše si navrhnete nový.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - HTC Desire 12S

Smartphone HTC Desire 12S patří do nižší střední třídy mobilů z produkce HTC. Designově se telefon HTC Desire 12S podobá dražším bratrům výrobce HTC, ale ve výbavě neočekávejte zázraky. I fotoaparát odpovídá spíše nižší ceně. Telefon HTC Desire 12S však výborně poslouží v každodenním provozu a momentky z dovolené na něm zachytíte. Potěší nový operační systém Android 8.1 s nadstavbou Sense.