Navrhněte si vlastní pouzdro pro Google Pixel 5

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Odlište svůj Google Pixel 5 od všech ostatních

Google jede. Letos na podzim uvádí na trh novinku Google Pixel 5. Abyste svůj nový telefon vždy bezpečně odlišili od všech ostatních, navrhněte pro něj pouzdro s vlastním potiskem. Kryty s vlastním motivem umíme vytvářet v celé řadě provedení: od černých či barevných, silikonových, až po knížková pouzdra na mobil, které poskytují základní ochranu také displeji.

Jednodušeji, než se zdá

Vyrobit si kryty s vlastním motivem je snadné jako napočítat do tří. Zaprvé zvolte motiv. Vybírat můžete z paměti svého zařízení, z internetu anebo z naší rozsáhlé galerie, kterou jsme pro vás zpřístupnili. Jeden či více motivů nahrajte na plochu, která svým rozvržením přesně odpovídá telefonu Google Pixel 5. Veškeré výřezy pro funkční a ovládací tlačítka a prvky jsou přesně tam, kde mají být, aby se telefon dobře ovládal, i když je bezpečně usazený v obalu. S dostatečným rozlišením vám rádi pomůžeme. Náš online nástroj na výrobu obalů s vlastním potiskem jsme vybavili funkcí, která vás na nesprávné rozlišení upozorní. Za druhé zvolte správná slova. Tedy pokud chcete. Textový editor je velmi oblíbený pokud kryt plánujete jako dárek pro někoho ze svých blízkých. Ve třetím kroku si pohlídejte barevnost pozadí. Kamkoli nezasáhne váš obrázek či obrázky, tam zůstane původní barva. S pomocí nástroje, který najdete na spodní vodorovné liště, můžete barevnost přizpůsobit, aby výsledek byl opravdu dokonalý. Jakmile jste s výtvorem spokojení, hurá do výroby. Pouzdra na mobil s vaším originálním motivem tiskneme stejnou technikou jako kryty v naší nabídce. Kvalitou tisku si proto můžete být jisti.

Malý velký telefon

Novinka od technologického giganta Google nabízí na 5,8 palcích plných 16 milionů barev. To je dost i na ten nejšílenější seriál o jednorožcích. S baterií se solidní kapacitou 4 000 mAh jich zvládnete zkouknout hned několik. Pokud baterie doběhne, díky rychlonabíjení ji však obnovíte dřív, než byste řekli švec.