Navrhněte si vlastní pouzdro pro Google Pixel 4 XL 

(Počet produktů: 2)
Řazení
Standardní třídění
Od nejnovějších
Od nejlevnějších
Od nejdražšího
Nejprodávanější
Sale
Google Pixel 4 XL - kryt na mobil s vlastním motivem Wallet Book - bílá

Navrhnout kryt Wallet Book

Google Pixel 4 XL - kryt na mobil s vlastním motivem Wallet Book - bílá

Akční cena 538 Kč Běžná cena 769 Kč
Google Pixel 4 XL - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt FLEXmat Case

Google Pixel 4 XL - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Akční cena 526 Kč Běžná cena 619 Kč
 

Dopřejte si XL porci inspirace

Firma Google má v oblibě pastelové barvy. Svůj nový smartphone Google Pixel 4 XL nabízí ve 3 barevných variantách: černé, bílé a oranžové. I na bílé však najdeme barevný detail v podobě bočního funkčního tlačítka v oranžovém provedení. Telefon má v označení písmena XL. Od základní varianty se mimo jiné liší svými úctyhodnými rozměry. Více inspirace se vám proto bude hodit i v případě, že se rozhodnete pořídit svému telefonu obal s vlastním potiskem.

Kryty s vlastním motivem zvládne každý

Vytvořit si originální kryty na mobil je hračka. Náš nástroj na jejich výrobu je velmi intuitivní a za pár minut se v něm zorientuje každý. Vaším pomyslným malířským plátnem bude bílá plocha, kterou vidíte před sebou. Ta svými rozměry přesně odpovídá telefonu Google Pixel 4 XL. Veškeré výřezy jsou tam, kde mají být, takže snadno získáte představu, jak bude váš výsledný obal vypadat. Na tuto plochu nahrajte jeden či více motivů z paměti svého zařízení, z internetu či naší galerie. Obrázek či jejich kombinaci můžete libovolně zvětšit či zmenšit, dokud nebudete s výsledkem spokojeni. Motiv mohou doprovázet nějaká slova. To je velmi oblíbené v případě, že osobní obal plánujete jako dárek. Barvu pozadí doporučujeme upravit v případě, že váš motiv nezabírá 100 % celé bílé plochy.

Za pár minut je na cestě k vám

Pokud jste s výsledkem spokojeni, jednoduše dokončete objednávku. Věnovat se jí začneme okamžitě. Vaše pouzdra na mobil tiskneme stejnou technikou, jako obaly v naší nabídce. Máme v tom bohatou praxi, takže už za pár minut bude nový obal na mobil na cestě k vám. Osobní kryty na mobil se těší čím dál větší oblibě. Mít svůj oblíbený motiv stále na očích vám může zlepšovat náladu každý den a to za tu trochu péče, kterou věnujete jeho navrhování, rozhodně stojí.