Navrhněte si vlastní pouzdro pro Google Pixel 4 

(Počet produktů: 2)
Řazení: 
Pozice
Název produktu
Cena
Vytvořeno v
Liczba sprzedanych ostatni miesiąc
Model zařízení
Grupa produktów
Newest Id
position_boost
Google Pixel 4 - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt FLEXmat Case

Google Pixel 4 - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Akční cena 526 Kč Běžná cena 619 Kč
Google Pixel 4 - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - černá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt FLEXmat Case

Google Pixel 4 - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - černá

Akční cena 526 Kč Běžná cena 619 Kč
 

Dodejte svému telefonu Google Pixel 4 vzhled podle svého

Novinka od značky Google se může pochlubit údajně nejrychlejším odemykáním obrazovky pomocí obličeje. Tuto jeho unikátní vlastnost můžete právě teď podpořit i unikátním vzhledem. I pro telefon Google Pixel 4 jsou nově k dispozici kryty s vlastním motivem.

Kryty na mobil s vlastním potiskem – skvělý dárek, který můžete nadělit i sobě

Vytvoření pouzdra na mobil, který ponese váš unikátní rukopis, není žádná věda. Stačí trocha fantazie a následování jednoduchých kroků, ke kterým vás náš nástroj na jejich výrobu bude navádět. V první řadě to chce zvolit správný základní motiv. Tím může být fotografie z paměti vašeho zařízení, obrázek z internetu anebo cokoli, co najdete v naší galerii motivů, která je vám plně k dispozici. Obrázek nahrajte na bílou plochu před sebou. Ta svými rozměry přesně odpovídá telefonu Google Pixel 4. Přesnost jednotlivých výřezů se samozřejmě týká i průsvitných boků vašeho budoucího pouzdra na mobil. V dalším kroku můžete kryt na mobil Google Pixel 4 doplnit vhodnými slovy. Je to jen na vás. Na závěr vám doporučujeme doladit barvu pozadí. Pokud někde vykukuje to původní, bude vždy bílé, na to je dobré pamatovat. Hotový výrobek můžete poslat k nám do výroby. Zda se jím nakonec rozhodnete udělat radost sobě anebo někomu dalšímu, záleží jen na vás.

Hurá do výroby

Jakmile jste s výsledkem spokojení, potvrďte objednávku. V ten okamžik začneme na vaší zakázce pracovat. Osobní kryty na mobil tiskneme stejným způsobem, jako potištěné obaly v naší nabídce. Kvalitou zpracování a stálostí barev si proto můžete být jistí. Kryty mají tytéž vlastnosti, jako obaly na mobil, které nabízíme. Dokáží zamezit výskytu oděrek, škrábanců a špíny, které snižují výdrž zařízení. Kromě designu, který vás bude těšit každý den, získáte při dobrém zacházení rozhodně několik společných měsíců či let navíc.