Navrhněte si vlastní pouzdro pro Google Pixel 3a XL 

(Počet produktů: 1)
Řazení
Standardní třídění
Od nejnovějších
Od nejlevnějších
Od nejdražšího
Nejprodávanější
Google Pixel 3a XL - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt FLEXmat Case

Google Pixel 3a XL - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Akční cena 526 Kč Běžná cena 619 Kč
 

Vision board i rodinné album - Google Pixel 3a XL

Přesně tak, nový obal na mobil Google Pixel 3a XL můžete pojmout třeba jako nástěnku snů nebo na něm mít fotku vašich dětí. Jak na to? Je to jednoduché, využijte obaly s vlastním potiskem pro Google Pixel 3a XL z e-shopu Etuo.cz. Připravte si fotku, koláž nebo grafiku, kteoru budete chtít na obal na mobil Google Pixel 3a XL natisknout. Pozor, musí být v tiskové kvalitě. Zde na stránce e-shopu Etuo.cz otevřete aplikaci pro kryty s vlastním motivem. Práce s ní je jednoduchá a nic nemusíte stahovat do počítače. Připravenou fotku pro potisk nahrajte do aplikace. Hned uvidíte model obalu na mobil Google Pixel 3a XL, tak jak bude vypadat potištěný. Pohlídejte si, aby otvory nezasahovaly nevhodně do obrázku. Třeba aby výřez pro kameru neubral dítěti půl hlavy. Pomohou vám s tím úpravy v aplikaci pro kryty s vlastním motivem.

Mít tak unikátní obal na mobil Google Pixel 3a XL

S kryty s vlastním motivem pro telefon Google Pixel 3a XL můžete mít zcela jedinečný obal na mobil. Takový nebude mít nikdo jiný. Tisk na tělo obalu je prováděn ve vysoké kvalitě. Odolá oděru i otěru a stálobarevný. Kryty na mobil Google Pixel 3a XL určené pro potisk jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a v rozměrech, které kopírují tělo telefonu. Obal na mobil Google Pixel 3a XL s vlastním potiskem je tak plně funkční. Ochrání tak váš smartphone Google Pixel 3a XL před mechanickým poškozením i před nečistotami.

Větší rozměry i výkonem: Google Pixel 3a XL

Smartphone Google Pixel 3a XL nezískal jen na velikosti. Do většího těla telefonu Google Pixel 3a XL dali jeho tvůrci také o něco lepší výbavu, než do jeho bratra Google Pixel 3a. Zvlášť zajímavá je baterie s věší kapacitou 3 700 mAh a možností rychlonabíjení i o řadu lepší procesor Qualcomm Snapdragon 710.