Navrhněte si vlastní pouzdro pro Google Pixel 3a

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Když chcete něco jiného – Google Pixel 3a

Také vás nebaví, když svět ovládne uniformita? Nabízíme vám možnost získat něco jedinečného pro váš mobil Google Pixel 3a. Navrhnout si obal s vlastním potiskem zcela podle vašeho vkusu. V e-shopu Etuo.cz jsme pro vás vyvinuli praktickou aplikaci pro kryty s vlastním motivem. Její ovládání je intuitivní a zvládne ho opravdu každý. Nicméně i tak aplikace umožňuje s návrhem pracovat a doupravit ho k vaší naprosté spokojenosti. Napřed si připravte fotografii nebo obrázek, který budete chtít na kryt vytisknout. Kryty na mobil Google Pixel 3a určené k potisku jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a v rozměrech telefonu Google Pixel 3a. Vyberte si typ obalu na mobil Google Pixel 3a, který vám bude vyhovovat. Připravený obrázek nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem. Na modelu uvidíte, jak bude výsledný obal na mobil Google Pixel 3a vypadat. Dolaďte detaily. Přidat můžete i krátký nápis, třeba heslo nebo významné datum. Jakmile budete spokojeni, odešlete objednávku. Potištěný obal na mobil Google Pixel 3a odesíláme do dvou pracovních dní.

Splňte si tajné touhy - Pixel 3a

Obal na mobil Google Pixel 3a může být prostorem, kde si konečně začnete plnit svá tajná přání. Chcete jet na exotickou dovolenou nebo si koupit veterána? Najdete si fotku, která reprezentuje váš sen, a dejte si ji na obal s vlastním potiskem. Z krytu s vlastním motivem na telefon Google Pixel 3a se tak stane malý vision board, nástěnka snů, kterou ale máte celý den u sebe. Vykročíte tak na cestu za plněním přání a snů.

Smartphone Google Pixel 3a

Společnost Google neustále udržuje sen o vlastní prosperující řadě chytrých telefonů. Tento dodavatel operačního systému Android přišel mobilem Google Pixel 3a, novinkou pro rok 2019. Telefon má kompaktní rozměry a výbavu, která odpovídá střední třídě. Potěší Google Android 9 (Pie) a kapacitní OLED displej. Design ani výbava však nejsou nijak oslnivé.