+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK

Navrhněte si vlastní pouzdro pro BQ Aquaris X2

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

Vytvořte si obal na mobil BQ Aquaris X2 podle svého

I na smartphone BQ Aquaris X2 Pro můžete mít zcela obal se zcela jedinečným motivem. V internetovém obchodě Etuo.cz nabízíme tuto službu pro běžné značky i modely, které jsou v České republice zatím v menšině. Kryty s vlastním motivem tak můžete mít i pro model BQ Aquaris X2. Co na obalu s vlastním potiskem bude, je jen na vás a vaší fantazii. Pro inspiraci můžete navštívit náš Instagram Etuo.cz. Jsou zde nejpovedenější návrhy našich klientů. Kryty s vlastním motivem jsou skvělým způsobem jak vyjádřit svou kreativitu i jedinečný styl. Oblíbené jsou fotografie s rodinou nebo vnoučaty. Najdou se i motivy s logem projektů, které klienti chtějí propagovat.

Pouzdra s grafickou pro BQ Aquaris X2

Získat obal s vlastním potiskem pro mobil BQ Aquaris X2 je jednoduché. Stačí jen dodržet tyto tři kroky. V prvním si připravíte fotografii, obrázek nebo grafiku, kterou chcete na obal natisknout. V druhém spustíte aplikaci pro kryty s vlastním motivem přímo zde v e-shopu Etuo.cz a připravený obrázek do ní nahrajete. Ve třetím vidíte návrh obalu s vlastním potiskem a vaším obrázkem a můžete jej doladit. Do návrhu můžete přidat i krátký text. Oblíbené je věnování. Kryty s vlastním motivem jsou totiž skvělým dárkem pro vaše blízké. Obal s vlastním potiskem pro mobil BQ Aquaris X2 spojuje praktický dárek i jedinečnou osobní tvorbu. Ocení jej nejen babičky.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - BQ Aquaris X2

Unikátní telefon BQ Aquaris X2 jako první na světě obsahuje Google čočky. Speciální kamera fotoaparátu dokáže zachytit skvělé fotografie i při opravdu velice nízkém osvětlení. Oceníte i zachycení selfie fotografií s vysokou mírou využití umělé inteligence. Model BQ Aquaris X2 disponuje obrazovkou o šíři 5,65 palce s Full HD+ rozlišením. O provoz se stará procesor Qualcomm Snapdragon 660 a 4 GB RAM v základu. Fotografie můžete ukládat do paměti 64 GB nebo 128 GB.