Navrhněte si vlastní pouzdro pro Asus Zenfone Max Pro (M2) (ZB631KL)

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Asus Zenfone Max Pro (M2) (ZB631KL) podle svého

Nový mobilní telefon s sebou vždy přináší vzrušení a radost z nově pořízeného kousku. Je to taková satisfakce za dlouhé hodiny strávené vybíráním vašeho nového mobilního miláčka. Jakmile pak svůj nový kousek, Asus Zenfone Max Pro (M2) (ZB631KL), konečně držíte v ruce, nechcete, aby se mu cokoliv stalo. V tu chvíli přichází na scénu kryty s vlastním motivem. Jedná se o poměrně jednoduchý, avšak extrémně efektivní doplněk. Stačí váš nový Asus Zenfone Max Pro (M2) (ZB631KL) schovat do pouzdra a okamžitě bude chráněn před rýhami, vrypy, prasklinami nebo odřeninami.

Pouzdra s grafickou pro Zenfone Max Pro (M2) (ZB631KL)

U pouzdra na mobil s vlastním potiskem navíc můžete plně popustit uzdu fantazii. Svůj mobilní telefon Asus Zenfone Max Pro (M2) (ZB631KL) můžete vyzdobit jakýmkoliv obrázkem nebo grafikou. Fotografií z dovolené, portrétem vašich milovaných, obrázkem od vaší ratolesti, vlastní grafikou, fotografií vašeho domácího mazlíčka, logem vaší firmy a spoustou dalších… Že se nemůžete rozhodnout, co na svůj Asus Zenfone Max Pro (M2) (ZB631KL) dáte? Pak si projděte své archivy v počítači a vyberte ty nejkrásnější fotografie, které vás vystihují. Kdo totiž říká, že nemůžete svůj mobil ozdobit mozaikou z nejvýznamnějších momentů vašeho života?! Kryty na mobil s vlastním potiskem pro Asus jsou také skvělým dárkem. Jedná se o personalizovanou věc, kterou nemůže darovat jen tak každý. Navíc od člověka, kterého máte skutečně rádi a vážíte si jej, bude ještě důležitější. Nebojte se experimentovat, nebojte se popustit uzdu fantazii a začněte s vytvářením krytu na mobil Asus Zenfone Max Pro (M2) (ZB631KL) s vlastním motivem.

Max Pro (M2) (ZB631KL) - kryt, který chcete!

Obrovskou devizou je také výdrž takového pouzdra na mobil. Nemusíte se bát, že byste si za pár týdnů museli kupovat nové. Obal na mobil Asus Zenfone Max Pro (M2) (ZB631KL) s vlastním potiskem vám vydrží sloužit dlouhá léta. Pouzdra jsou vyrobená z vysoce kvalitního a pevného materiálu, který bude chránit váš telefon Asus Zenfone Max Pro (M2) (ZB631KL) ve dne v noci. A zároveň i váš potisk na tomto obalu vydrží velice dlouho.