+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Asus Zenfone Max (M2) (ZB633KL)

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Vytvořte si obal na mobil Asus Zenfone Max (M2) (ZB633KL) podle svého

Ochranná pouzdra na mobil Asus Zenfone Max (M2) (ZB633KL) představují užitečný i praktický doplněk pro vašeho mobilního miláčka. Ten je díky nim dokonale chráněn před oděrkami, škrábanci, vrypy a dalšími drobnými poškozeními. Jejich riziku je telefon vystaven dnes a denně při běžném používání. Pouzdra na mobil můžeme rozdělit na různé typy. V první řadě jsou to jakési kapsičky, buď koženkové nebo látkové. Telefon do nich jednoduše zasuneme. Velmi populární jsou i pouzdra flipová nebo knížková. Zejména proto, že chrání celý telefon Asus Zenfone Max (M2) (ZB633KL), tedy i jeho přední stranu. A když chcete přístroj použít, nemusíte ho z obalu vyndávat.

Pouzdra s grafickou pro Zenfone Max (M2) (ZB633KL))

Velmi rychle roste i segment silikonových krytů na mobil Asus Zenfone Max (M2) (ZB633KL). Ty chrání pouze zadní stranu a boky mobilního telefonu. Na druhou stranu nijak nenarušují vzhled vašeho smartphonu, protože jsou velmi nenápadné. Mobil si současně zachovává i snadný přístup k veškerým ovládacím prvkům. Výhodou je i nižší pořizovací cena těchto pouzder. Rozhodnete-li se dle svých praktických potřeb pro výběr konkrétního typu, lze říct, že s žádným z nich nemusíte rezignovat ani na design. Pouzdra na mobil Asus Zenfone Max (M2) (ZB633KL) se dají pořídit v pestré barevné škále, která uspokojí vyznavače extravagance i konzervativní minimalisty.

Max (M2) (ZB633KL) - kryt, který chcete!

Komu jsou zářivé barvy přece jen stále trochu málo a preferuje dokonale osobitý vzhled, měl by uvažovat o pořízení designového obalu s vlastním potiskem. Ten dokáže skvěle ochránit váš mobil a dobře vypadá.Na kryty s vlastním motivem lze přenést libovolný potisk, a to dostatečně věrně ve špičkové kvalitě. Vybraný motiv má dlouhou životnost, používáním přístroje se nemá tendenci odírat. Na svém telefonu můžete mít cokoliv – rodinu, domácího mazlíčka nebo třeba oblíbené místo. Váš smartphone tak zůstane chráněný a zároveň s osobitým krytem vždy upoutáte pozornost.