Navrhněte si vlastní pouzdro pro Asus Zenfone Max (M1) (ZB556KL) 

(Počet produktů: 1)
Řazení: 
Pozice
Název produktu
Cena
Vytvořeno v
Liczba sprzedanych ostatni miesiąc
Model zařízení
Grupa produktów
Newest Id
position_boost
Sale
Asus Zenfone Max (M1) (ZB556KL) - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case

Navrhnout kryt FLEXmat Case

Asus Zenfone Max (M1) (ZB556KL) - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case

Akční cena 526 Kč Běžná cena 619 Kč
 

Vytvořte si obal na mobil Asus Zenfone Max (M1) (ZB556KL) podle svého

Pořídili jste si nový mobilní telefon Asus Zenfone Max (M1) (ZB556KL)? Pokud ano, jistě vás jeho výběr stál spoustu času. Chtěli jste si určitě pořídit mobil, který vám bude padnout jako ulitý, který bude nabitý funkcemi a zároveň bude dobře vypadat, není tomu tak? V tom případě jistě nyní přemýšlíte nad tím, jak jeho neodolatelný vzhled udržíte po co možná nejdelší hodnou dobu takový, jaký je nyní. Vyhnout se totiž při jeho běžném používání různým oděrkám, rýhám, vrypům a podobným nehodám, jednoduše nelze. Lze je ale eliminovat právě zmíněným obalem na mobilní telefon Asus Zenfone Max (M1) (ZB556KL), který může disponovat kromě jiného vašim originálním a především vlastním potiskem. Ochrana a estetičnost v jednom? Co více si přát!

Pouzdra s grafickou pro Zenfone Max (M1) (ZB556KL)

Kryty s vlastním motivem pro Asus Zenfone Max (M1) (ZB556KL) budete milovat hned z několika pádných důvodů. Kryt na vašem mobilním telefonu, který mu padne jako ulitý, dokonale vypadá. Úžas vašeho okolí tak na sebe nenechá dlouho čekat. Vlastní potisk potěší nejen vás, ale také vaše blízké, kteří si jej budou chtít rovněž pořídit a zahrnou vás otázkami typu, kde jste si ho koupili. Kryt s vlastním potiskem pro Asus je velmi aktuální a trendy. Nebudete s ním totiž působit fádně. Budete s ním vyčnívat z davu, což přece chcete, nebo ne?

Max (M1) (ZB556KL) - kryt, který chcete!

Kryty na mobil Asus Zenfone Max (M1) (ZB556KL), na kterých vás potěší vlastní potisk, jsou nejen velmi pěkné, nýbrž i funkční. Při pádu na podlahu či jiné nehodě se nebudete muset obávat toho, že si váš mobilní telefon z této nehody odnese šrámy na srdci. Pouzdra na mobil Asus Zenfone Max (M1) (ZB556KL) jsou velmi pevná a mobilní telefon uchrání před jakýmkoliv pádem. Rýhám, vrypům a nepříjemným škrábancům tak nadobro odzvonilo. Zajímá vás, co všechno na svém mobilním telefonu můžete mít za potisk? Odpověď je velmi jednoduchá: Cokoliv. Vlastní fotografii, fotografii vašeho dítěte, rodiny, domácího mazlíčka či oblíbené skupiny. Vaší fantazii se meze rozhodně nekladou.