Navrhněte si vlastní pouzdro pro Asus Zenfone Lite (L1) (ZA551KL) 

(Počet produktů: 2)
Řazení: 
Standardní třídění
Od nejnovějších
Od nejlevnějších
Od nejdražšího
Nejprodávanější
Sale
Asus Zenfone Lite (L1) (ZA551KL) - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Navrhnout kryt FLEXmat Case

Asus Zenfone Lite (L1) (ZA551KL) - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Akční cena 526 Kč Běžná cena 619 Kč
Sale
Asus Zenfone Lite (L1) (ZA551KL) - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - černá

Navrhnout kryt FLEXmat Case

Asus Zenfone Lite (L1) (ZA551KL) - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - černá

Akční cena 526 Kč Běžná cena 619 Kč
 

Vytvořte si obal na mobil Asus Zenfone Lite (L1) (ZA551KL) podle svého

Pořídili jste si nový mobil Asus Zenfone Lite (L1) (ZA551KL), který vás nadchl nejen širokou řadou funkcí, nýbrž i svým osobitým vzhledem? V tom případě máte jistě nesmírnou radost ze skvělé koupě, není tomu tak? Jak ale zachovat vzhled tohoto nově vypadajícího mobilního telefonu, po co možná nejdelší dobu? Tajemství úspěchu tkví nejen v bezpečně manipulaci s mobilem, nýbrž i s krytem na mobil, který může, světe div se, disponovat i vaším vlastním potiskem. Kryty s vlastním motivem, vás rozhodně nadchnou po všech směrech. Pokud nemáte rádi vzhled, kterým bude disponovat každý a chcete se odlišit a ukázat, že máte svůj velmi vytříbený vkus, vsaďte na vlastní představivost a nechte si na mobilní telefon Asus Zenfone Lite (L1) (ZA551KL) „ušít“ na míru kryt s vlastním potiskem, který vás od ostatních rozhodně skvěle odliší.

Pouzdra s grafickou pro Zenfone Lite (L1) (ZA551KL)

Chcete u svého mobilního telefonu Asus Zenfone Lite (L1) (ZA551KL) docílit kromě příjemného vzhledu i toho, aby vypadal, po co možná nejdelší dobu stále jako nový? V tom případě pro vás máme skvělou zprávu, jelikož díky tomu, že jsou tyto kryty na mobil vyrobeny z velmi kvalitního materiálu, chrání váš mobilní telefon před různými škrábanci, vrypy a také rýhami, které se dříve nebo později negativně podepíší na nepříjemně vypadajícím vzhledu mobilního telefonu.

Lite (L1) (ZA551KL) - kryt, který chcete!

Pouzdra na mobil Asus Zenfone Lite (L1) (ZA551KL) tak budou vypadat konečně přesně tak, jak si vy sami přejete. Nemusíte se tak spokojit se sériově vyráběnými kryty, kterými bude disponovat každý druhý majitel tohoto mobilního telefonu. Vy si totiž svůj mobilní telefon Asus Zenfone Lite (L1) (ZA551KL) můžete vyšperkovat k obrazu svému za pomoci různých fotografií, obrázků vašich nejbližších, domácích mazlíčků či jiných nahodilých portrétů, které vyjadřují nejen vaši osobnost, ale i cítění. Váš mobil tak bude skvěle vypadat a při nepříjemné nehodě, jakou může být například pád na zem, se nemusíte obávat toho, že by se váš mobil poškodil či jinak znehodnotil. Obal s vlastním potiskem ho totiž perfektně ochrání kdykoliv a kdekoliv.