Navrhněte si vlastní pouzdro pro Asus Zenfone 7 (ZS670KS) 

(Počet produktů: 1)
Řazení: 
Pozice
Název produktu
Cena
Vytvořeno v
Liczba sprzedanych ostatni miesiąc
Model zařízení
Grupa produktów
Newest Id
position_boost
Asus Zenfone 7 (ZS670KS) - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Navrhnout kryt FLEXmat Case

Asus Zenfone 7 (ZS670KS) - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Akční cena 526 Kč Běžná cena 619 Kč
 

Obal na mobil Asus Zenfone 7 (ZS670KS) s vlastním potiskem podle vašeho návrhu

I obal na mobil Asus Zenfone 7 (ZS670KS) může nést punc vašeho unikátního vkusu. Je to místo, kde můžete ukázat oblíbenou fotografii, vlastní grafiku nebo kreativní koláž. Obaly na mobil Asus Zenfone 7 (ZS670KS) s vlastním potiskem jsou místem, kde se tvořivé duše opravdu vyřádí. Základ obalu na mobil Asus Zenfone 7 (ZS670KS) s vlastním potiskem se vyrábí v továrně, ale autorem potisku jste pak vy sami. A nebojte se, rozhodně není nezbytné mít vystudovanou grafickou školu. Stačí jen nápad, pár minut času a třeba povedená fotka. Pak už jen spusťte aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Asus Zenfone 7 (ZS670KS), která je zde na stránce e-shopu. Fotku či grafiku vložte do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Asus Zenfone 7 (ZS670KS). Uvidíte návrh obalu na mobil Asus Zenfone 7 (ZS670KS) s vámi vloženým obrázkem. Teď už jen stačí návrh dobře vyladit.

Jedinečný obal pro telefon Asus Zenfone 7 (ZS670KS) s potiskem z vaší autorské dílny

Kryty s vlastním motivem na mobil Asus Zenfone 7 (ZS670KS) jsou na začátku čistým plátnem, které zve ke hře i k sebevyjádření. Jak tento prostor využijete, je jen na vás. Kryty s vlastním motivem na mobil Asus Zenfone 7 (ZS670KS) můžete využít foto rámeček. Zajímavou variantou ale také využití k sebepropagaci. Na obalu na mobil Asus Zenfone 7 (ZS670KS) můžete umístit ukázku vaší práce nebo třeba logo společnosti. Obaly s vlastním potiskem mobilu Asus Zenfone 7 (ZS670KS) jsou spolehlivými ochránci. Jsou vyrobeny s vysoce kvalitních materiálů a na mobilu Asus Zenfone 7 (ZS670KS) dobře sedí. Chrání tělo mobilu Asus Zenfone 7 (ZS670KS) před oděrkami, nečistotami i prachem.

Smartphone Asus Zenfone 7 (ZS670KS)

Chytrý mobil Asus Zenfone 7 (ZS670KS) má opět výklopný fotoaparát pro perfektní selfie. Nicméně tentokrát se můžete těšit na tři kamery.