CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Asus Zenfone 6 (ZS630KL)

No search results

Netradiční kryty s vlastním motivem pro Zenfone 6 (ZS630KL)

Vytvořte si unikátní obal na mobil Zenfone 6 (ZS630KL) s vlastním potiskem podle vašeho vlastního návrhu. Nemusíte dělat žádné kompromisy, ani prohledávat stovky návrhů. Připravte si obrázek toho, co budete chtít na obalu s vlastním potiskem mít. Můžete to být fotka vašich dětí, krásného místa, které milujete nebo umělecká grafika. Je to jen na vás a vaší fantazii. Obrázek nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem. Na modelu obalu pro telefon Zenfone 6 (ZS630KL) uvidíte, jak bude potisk vypadat. Aplikace pro kryty s vlastním motivem umožňuje drobné úpravy. Důležité je doladit umístění otvorů v obalu a vašeho obrázku. Přidat můžete i krátký text. Co třeba věnování. Kryty s vlastním motivem jsou výborným netradičním dárkem pro vaše blízké.

Kvalitní materiál a dobrá ochrana mobilu Zenfone 6 (ZS630KL)

Obaly s vlastním potiskem pro mobil Zenfone 6 (ZS630KL) jsou vyrobeny z kvalitních surovin. Jejich tvar kopíruje tvar telefonu Zenfone 6 (ZS630KL) i jeho rozměry. Díky tomu mohou kryty s vlastním motivem na mobil Zenfone 6 (ZS630KL) poskytovat účinnou ochranu před mechanickým poškozením i nečistotami z prostředí. Potisk obalů je ve vysoké kvalitě. Je plně otěru i otěru odolný. Dlouho vám tak bude dělat radost. Velice snadná je i jejich údržba. Pokud je obal s vlastním potiskem znečištěný, stačí ho jen sejmout a umýt v teplé vodě a saponátu. Po důkladném vysušení je opět připraven ochránit váš telefon Zenfone 6 (ZS630KL).

Smartphone Zenfone 6 (ZS630KL)

Mobil Zenfone 6 (ZS630KL) nabízí výborný fotoaparát a velký výkon. Velikost paměti je na vaší volbě. Baterie má výbornou kapacitu. Při běžném provozu je schopná vydržet i dva dny. Bohužel však postrádá možnost bezdrátového nabíjení. Displej telefonu Zenfone 6 (ZS630KL) má 6,4 palce. Bonusová verze telefonu Zenfone 6 (ZS630KL) nabídne kombinaci pamětí 12 GB RAM a 512 GB základního úložiště.