Navrhněte si vlastní pouzdro pro Asus ROG Phone 3 

(Počet produktů: 1)
Řazení
Standardní třídění
Od nejnovějších
Od nejlevnějších
Od nejdražšího
Nejprodávanější
Asus ROG Phone 3 - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - černá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt Soft Flex

Asus ROG Phone 3 - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - černá

Akční cena 569 Kč Běžná cena 669 Kč
 

Jedinečný obal s vlastním potiskem na mobil Asus ROG Phone 3 přesně podle vašeho gusta

Smartphone Asus ROG Phone 3 jsou perfektní kousky pro hraní her. A víte, že i obal na váš mobil Asus ROG Phone 3 může být zcela jedinečný? Že na něm třeba můžete mít svého herního avatara i s nickem? Nebo že si obal na mobil Asus ROG Phone 3 můžete vyladit ve stylu vaší oblíbené gamesy? S obaly s vlastním potiskem na mobil Asus ROG Phone 3 to lze zařídit během pár minut. Nejvíc času vám zabere vyladění nápadu a jeho převod do obrázku pro potisk. Může využít grafické programy nebo aplikace pro tvorbu avatarů. Pouze se ujistěte, že je obrázek v tiskové kvalitě. Pak otevřete aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Asus ROG Phone 3, která je zde na stránce e-shopu Etuo.cz. Obrázek do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Asus ROG Phone 3 nahrajte. Využijte možností dodatečných úprav a vylaďte váš obal s vlastním potiskem k naprosté dokonalosti. Můžete přidat i krátký text, třeba váš nick, nebo pozadí.

Kryty s vlastním motivem pro mobil Asus ROG Phone 3 ideální ochrání

Kryty s vlastním motivem pro mobil Asus ROG Phone 3 jsou ideálním místem, kde můžete popustit uzdu vašemu sebevyjádření. Můžete ho využít třeba i propagaci vlastní práce, nebo si na obal s vlastním potiskem nechte natisknout povedenou fotku. Je to jen na vás. Kryty s vlastním potiskem na mobil Asus ROG Phone 3 jsou plně funkční. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Dobře kopírují tvar a rozměry mobilu Asus ROG Phone 3. Díky tomu na telefonu Asus ROG Phone 3 dobře sedí a chrání jeho tělo před poškozením.

Smartphone Asus ROG Phone 3

Herní chytrý mobil Asus ROG Phone 3 má skvělou výbavu, která je plně přizpůsobena hraní her. Díky luxusnímu výkonu si můžete plně vychutnat i náročnější hry na mobily.