Navrhněte si vlastní pouzdro pro Asus ROG Phone 2

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obal s vlastním potiskem na mobil Asus ROG Phone 2

Nekompromisní herní telefon Asus ROG Phone 2 si žádá speciální přístup. A co tak mu navrhnout zcela unikátní obal s vlastním potiskem, který bude celý ve vaší režii. Potřebujete jen chvilku času, nápad a aplikaci pro kryty s vlastním motivem. Tu najdete tady na stránce e-shopu Etuo.cz. Co na obal s vlastním potiskem budete chtít natisknout je jen na vás. Může to být grafika ve stylu oblíbené gamesy, ale taky něco naprosto jiného. Připravený obrázek nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Asus ROG Phone 2. Aplikace umožňuje i dodatečné úpravy a přidání krátkého textu. Pozor na otvory pro fotoaparát, ať nenaruší hlavní motiv. Hned jak budete spokojeni, odešlete objednávku. Do dvou pracovní dní vám potištěný obal na mobil Asus ROG Phone 2 zašleme na vaši adresu.

Obal s vlastním potiskem na mobil Asus ROG Phone 2 je geniální prostor pro vaši kreativitu

Absolutní svoboda sebevyjádření se nenabízí na každém kroku. Je proto skvělé, že se můžeme vyřádit na obalu s vlastním potiskem, třeba pro mobil Asus ROG Phone 2. Kryty s vlastním motivem na mobil Asus ROG Phone 2 jsou ale také plně funkční. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a vynikají pečlivým zpracováním. Obal na mobil Asus ROG Phone 2 s vlastním potiskem respektuje rozměry i tvar telefonu. Proto na mobilu Asus ROG Phone 2 dobře sedí, nepadá a může ho tak chránit před poškozením. Potisk pro kryty s vlastním motivem je prováděn ve vysoké kvalitě. Je plně otěru odolný a dobře se udržuje v čistotě.

Výborný herní smartphone Asus ROG Phone 2

Chytrý telefon Asus ROG Phone 2 je vyroben s jasným cílem. Zaujmout davy fanoušků hraní her na mobilu. A to se beze zbytku povedlo. Recenze dokonce hovoří o nejlepším herním mobilu na trhu.