CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Apple iPhone SE (2020)

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Jedinečný a skvělý obal s vlastním potiskem na mobil Apple iPhone SE (2020) podle vašeho návrhu

Na telefon Apple iPhone SE (2020) si můžete koupit obal z naší bohaté nabídky. Ale je tady i jedna specialitka. Můžete mít i zcela unikátní obal s vlastním potiskem. Jak na kryty s vlastním motivem na mobil Apple iPhone SE (2020)? Není to vůbec nic složitého. Stačí jen váš nápad, obrázek nebo grafika a aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Apple iPhone SE (2020) od Etuo.cz. Aplikaci máme nachystanou zde na stránkách e-shopu Etuo.cz. Připravený obrázek jednoduše vložíte do aplikace. V ní je připravený model obalu na mobil Apple iPhone SE (2020) a na něm se váš obrázek zobrazí tak, jak bude po tisku vypadat. Samozřejmostí jsou i dodatečné úpravy, jako je posun obrázku, jeho zvětšení, přidání pozadí nebo textu. Jakého? Co třeba oblíbené citáty nebo věnování?

Kousek jedinečného designu i kvalitní ochrana telefonu Apple iPhone SE (2020)

Kryty s vlastním motivem na mobil Apple iPhone SE (2020) jsou bezesporu zcela unikátní. Nesou váš rukopis a mohou ukázat vaše sny, grafické umění nebo třeba vaše lásky. Obal s vlastním potiskem, ale může být i nástěnkou snů nebo foto rámečkem. V co se kryty s vlastním motivem na mobil Apple iPhone SE (2020) ve vašich rukou promění, je jen na vaší fantazii. Důležité je, že všechny obaly na mobil Apple iPhone SE (2020) s vlastním motivem jsou především zcela funkční ochranou vašeho telefonu. Jsou z kvalitních materiálů a při výrobě je respektován tvar a rozměry smartphonu Apple iPhone SE (2020). Díky tomu, dobře přilehnou na tělo telefonu Apple iPhone SE (2020) a účinně jej ochrání před nástrahami každodenního používání.

Skvělý a inovativní mobil Apple iPhone SE (2020)

Ne všechno se v novém mobilu Apple iPhone SE (2020) změnilo. Určitě to ale je čipset A13 Bionic a zvýšená odolnost IP67.