Navrhněte si vlastní pouzdro pro Apple iPhone 12 Pro Max

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Nechte se zlákat hrou s obalem s vlastním potiskem na mobil Apple iPhone 12 Pro Max

Můžete to pojmout jako meditativní chvilku, ukázku vašeho umu nebo se jen odreagovat a vytvořit si obal na mobil Apple iPhone 12 Pro Max s vlastním potiskem vašich snů. Je to velmi jednoduché a zvládne to každý. I když si třeba myslíte, že nemáte grafické nadání. Pokud potřebujete trochu inspirace, Mrkněte na náš instagram Etuo.cz. Skvěle vypadají fotky dětí nebo momentky z dovolených. Nicméně můžete využít i logo vašeho projektu. Lze se i hodně odvázat a vytvořit si vlastní grafiku, pokud takový talent a schopnosti máte. Pak spusťte aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobilu Apple iPhone 12 Pro Max a výsledek vaší snahy, obrázek v digitální podobě a tiskové kvalitě, do ní nahrajte. Aplikace pro kryty s vlastním motivem vám ukáže model obalu na mobil Apple iPhone 12 6.7 a na něm váš obrázek. Aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Apple iPhone 12 Pro Max dovoluje počáteční návrh doladit. Pohrajte si s umístěním obrázku, s pozadím nebo třeba přidejte krátký text.

Obal na mobil Apple iPhone 12 6.7, který je unikátní, ale také výbornou ochranou

Kryty s vlastním motivem na mobil iPhone 12 Pro Max dávají obrovský prostor pro vaši kreativitu a sebevyjádření. Můžete ukázat vaše umění, nebo jen vytvořit obal na mobil Apple iPhone 12 Pro Max , který vás potěší i v nejnáročnějších dnech. Co na obalu na mobil Apple iPhone 12 Pro Max bude, je jen na vás. V každém případě si buďte jisti, že obal s vlastním potiskem je dobrým ochráncem mobilu iPhone 12 Pro Max . Obaly s vlastním potiskem jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a kopírují tvar mobilu Apple iPhone 12 Pro Max 6.7.

Smartphone Apple iPhone 12 Pro Max (6.7)

Skvěle vybavený mobil Apple iPhone 12 Pro Max má obrazovku s velikostí téměř sedm palců. Je tak největším kouskem s nové řady s pořadovým číslem dvanáct.