CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Apple iPhone 12 Mini

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vylaďte obal na mobil Apple iPhone 12 Minina maximum

Když už má smartphone Apple iPhone přídavek max, bylo by rozhodně škoda nepořídit mu i maximálně vyladěný obal. A když vyladěný, tak jedině podle vašich představ. Tedy žádný řadový obal na mobil, ale pořádný unikátní kousek, u kterého budete vy sami autorem potisku. A přesně k tomu slouží obaly na mobil Apple iPhone 12 Mini s vlastním potiskem z Etuo.cz. Pokud máte grafické nadání a kamarádíte se s grafickými programy, jsou kryty s vlastním motivem na mobil Apple iPhone 12 Mini pro vás to pravé. Ale vůbec se nemusíte bát, pokud vám osud takové schopnosti nenadělil. Stačí jen povedená fotografie, zajímavý obrázek, nebo třeba vtipná koláž a vás obal na mobil Apple bude s vlastním potiskem. Pokud potřebujete trochu inspirace, podívejte se na náš instagram Etuo.cz. Pak už jen stačí pustit aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Apple iPhone, nahrát do ní obrázek a vaše dílo doupravit.

Jedinečné kryty s vlastním motivem na mobil Apple iPhone 12 Mini, které chrání

Je super mít na mobilu Apple jedinečný obal s vlastním potiskem. Ale ještě lepší je, když takový obal poskytne vašemu smartphonu spolehlivou ochranu. Proto, aby tomu tak byl, musí obaly na mobil Apple iPhone 12 Mini s vlastním potiskem splnit dvě zásadní podmínky. Kryty s vlastním motivem na mobil Apple iPhone 12 Mini musí být vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů. A zároveň také musí obaly na mobil iPhone 12 Max s vlastním potiskem kopírovat tvar a velikost smartphonu Apple iPhone. Mají pak ideální tvar díky, kterému na mobilu Apple iPhone 12 Mini sedí a nepadají.

Smartphone Apple iPhone 12 Mini

Chytrý mobil Apple iPhone 12 Mini je krasavec s maximální výbavou a výkonem, který potěší nejednoho fanouška nakousnutého jablka.