CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Apple iPhone 11 Pro Max

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obal na mobil Apple iPhone 11 Pro Max podle vaší fantazie

Kryty s vlastním potiskem na mobily umožňují vyladit váš nový telefon zcela podle vaší fantazie. Postup, jak získat kryty s vlastním motivem pro smartphone Apple iPhone 11 Pro Max je jednoduchý. Zde na stránkách e-shopu Etuo.cz najdete aplikaci pro kryty s vlastním motivem. Je plně webová, tak není potřeba nic stahovat ani ukládat. Práce s aplikací pro kryty s vlastní motivem je nastavena tak, aby ji zvládl opravdu každý. Stačí jen vybrat fotku nebo obrázek, který chcete mít na obalu na mobil Apple iPhone 11 Pro Max. Pokud si rozumíte s grafickými programy, zkuste si navrhnout zcela unikátní grafiku. Pro inspiraci můžete navštívit Instagram Etuo.cz. Obrázek nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem a ihned uvidíte, jak bude na obalu vypadat. Hezky ho dolaďte a odešlete k potisku.

Prostor pro sebevyjádření i skvělý dárek po majitele Apple iPhone 11 Pro Max

Jedinečný obal na mobil Apple iPhone 11 Pro Max může být vaším sebevyjádřením. Můžete na něm ale také propagovat váš aktuální projekt. Kryty s vlastním motivem na mobil Apple iPhone 11 Pro Maxjsou také výborným osobním dárkem. Spojují praktickou věc a velmi osobní pojetí daru. Kombinace, kterou ocení každý obdarovaný. Nechte na obal s vlastním potiskem natisknout fotku vnoučat a uvidíte, jak bude babička šťastná. Před odesláním objednávky, ale ověřte, že má mobil. Obaly pro potisk jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a v rozměrech telefonu Apple iPhone 11 Pro Max. Díky tomu jsou nejen krásné, ale také plně funkční. Tisk je navíc oděru i otěru odolný.

Skvělý mobil Apple iPhone 11 Pro Max

Smartphone je větším z bratrů z řady XI. Má displej s výřezem a trojici kamer na zadní straně, která umožňuje lepší fotky i za horšího světla. Stejně jako menší bratr i má možnost bezdrátového nabíjení.