Navrhněte si vlastní pouzdro pro Apple iPhone 11 Pro

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Unikátní obal pro skvělý Apple iPhone 11 Pro

Výborný mobil Apple si zaslouží jedinečný obal na mobil. A kdo jiný by měl být návrhářem designu jeho potisku než právě vy. V aplikaci kryty s vlastním motivem si můžete sami vytvořit návrh potisku pro obal na mobil Apple iPhone 11 Pro a my vám ho během dvou pracovních dní vyrobíme. Co bude na obalu na mobil Apple je jen na vás a vaší fantazii. Můžete tam mít fotku vašich nejbližších, rodinného zvířecího mazlíčka nebo třeba vysněné auto. Inspiraci můžete najít ve svých snech i na Instagramu Etuo.cz. Práce s aplikací pro kryty s vlastním motivem pro mobil Apple iPhone 11 Pro je jednoduchá a zvládne ji každý. V aplikaci uvidíte, jak bude obal s vlastním potiskem vypadat a můžete ho doladit.

Plně funkční obal na mobil Apple iPhone 11 Pro

Kryty s vlastním motivem jsou jedinečné, krásné a plně funkční. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a v rozměrech a tvaru telefonu Apple. Perfektně tak sednou na jeho tělo a od prvního okamžiku ho chrání před mechanickým poškozením. Kryty s vlastním motivem na mobil Apple iPhone 11 Pro mají všechny potřebné otvory na správných místech a v dostatečné velikosti. Nic nebrání bezchybnému provozu fotoaparátu, reproduktorů nebo slotů. Obal s vlastním potiskem dobře chrání před mechanickými poškozeními, ale i nečistotami a prachem. Velmi dobře se udržuje v čistotě.

Apple iPhone 11 Pro s bezrámečkovým displejem

Společnost Apple u telefonu Apple iPhone 11 Pro změnila mnohé, ale největší změnou prošel fotoaparát. Hlavní fotoaparát na zadní straně mobilu má tři kamery. Zvětšilo se i rozlišení selfie fotoaparátu. Trojitý fotoaparát na zadní straně telefonu Apple iPhone 11 Pro umožňuje focení i v horších světelných podmínkách. Konečně tak zmizel jeden z mála mínusů, které mobily značky Apple měly. Klasicky u Apple iPhone 11 Pro si můžete užít iOS, Apple aplikace a vychytávky.