Navrhněte si vlastní pouzdro pro Apple iPhone 11 Pro

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Unikátní obal pro skvělý Apple iPhone 11 Pro

Výborný mobil Apple si zaslouží jedinečný obal na mobil. A kdo jiný by měl být návrhářem designu jeho potisku než právě vy. V aplikaci kryty s vlastním motivem si můžete sami vytvořit návrh potisku pro obal na mobil Apple iPhone 11 Pro a my vám ho během dvou pracovních dní vyrobíme. Co bude na obalu na mobil Apple je jen na vás a vaší fantazii. Můžete tam mít fotku vašich nejbližších, rodinného zvířecího mazlíčka nebo třeba vysněné auto. Inspiraci můžete najít ve svých snech i na Instagramu Etuo.cz. Práce s aplikací pro kryty s vlastním motivem pro mobil Apple iPhone 11 Pro je jednoduchá a zvládne ji každý. V aplikaci uvidíte, jak bude obal s vlastním potiskem vypadat a můžete ho doladit.

Plně funkční obal na mobil Apple iPhone 11 Pro

Kryty s vlastním motivem jsou jedinečné, krásné a plně funkční. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a v rozměrech a tvaru telefonu Apple. Perfektně tak sednou na jeho tělo a od prvního okamžiku ho chrání před mechanickým poškozením. Kryty s vlastním motivem na mobil Apple iPhone 11 Pro mají všechny potřebné otvory na správných místech a v dostatečné velikosti. Nic nebrání bezchybnému provozu fotoaparátu, reproduktorů nebo slotů. Obal s vlastním potiskem dobře chrání před mechanickými poškozeními, ale i nečistotami a prachem. Velmi dobře se udržuje v čistotě.

Apple iPhone 11 Pro s bezrámečkovým displejem

Společnost Apple u telefonu Apple iPhone 11 Pro změnila mnohé, ale největší změnou prošel fotoaparát. Hlavní fotoaparát na zadní straně mobilu má tři kamery. Zvětšilo se i rozlišení selfie fotoaparátu. Trojitý fotoaparát na zadní straně telefonu Apple iPhone 11 Pro umožňuje focení i v horších světelných podmínkách. Konečně tak zmizel jeden z mála mínusů, které mobily značky Apple měly. Klasicky u Apple iPhone 11 Pro si můžete užít iOS, Apple aplikace a vychytávky.