Navrhněte si vlastní pouzdro pro Apple iPhone 11

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obal na mobil iPhone 11, který rozumí vašim představám

Chvíli si sedněte a zkuste si představit, jak by měl vypadat váš vysněný obal na mobil Apple iPhone 11. Měl by být romantický? Nebo na něm chcete mít obrázky toho, co vás každý den inspiruje v práci? Všechno je možné. S kryty s vlastním motivem na mobil Apple iPhone XI R můžete vytvořit potisk na obal mobilu Apple iPhone 11. Návrh je zcela ve vaší režii. Připravte si obrázek toho, co chcete na obalu na mobil Apple iPhone 11 mít. Můžete to být fotografie v dostatečné kvalitě, obrázek, nebo vámi vytvořená grafika. Zde v e-shopu etuo.cz otevřete aplikaci pro kryty s vlastním motivem a obrázek do ní nahrajte. Ihned vidíte model obalu pro Apple iPhone 11 a jak ten potisk bude vypadat. S praktickými funkcemi aplikace ho dolaďte a odešlete k potisku.

Krásný ochránce vašeho mobilu Apple iPhone 11

Kryty s vlastním motivem na mobil Apple iPhone 11 nejsou jen krásné. Jsou také plně funkční. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Potisk je plně otěru i oděru odolný. Obaly s vlastním potiskem na mobil jsou vyrobeny přesně v rozměrech a tvarech telefonu Apple iPhone 11. Dobře tak sednou na jedno tělo a chrání ho před mechanickými poškozeními, nečistotami i prachem. Otvory v obalu na mobil Apple iPhone 11 jsou na správných místech a v dostatečné velikosti. Nic tak nepřekáží kamerám fotoaparátu ani reproduktorům nebo slotům. Malý tip pro vás. Obal s vlastním potiskem je výborný dárek. Spojuje tvořivého ducha a praktickou stránku.

Populární smartphone Apple iPhone 11

Mobil Apple iPhone 11 má dvě kamery hlavního fotoaparátu. Koncept smartphonu Apple iPhone 11 pochází z návrhářského pera slavného umělce a grafika Hasana Kaymaka. Model mobilu Apple iPhone 11 přichází s novými barevnými provedeními a designovými vylepšeními.