Navrhněte si vlastní pouzdro pro Apple iPad Pro 11 (2020) 

(Počet produktů: 1)
Řazení: 
Pozice
Název produktu
Cena
Vytvořeno v
Liczba sprzedanych ostatni miesiąc
Model zařízení
Grupa produktów
Newest Id
position_boost
Apple iPad Pro 11 (2020) - kryt na tablet s vlastním motivem Wallet Book - bílá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt Wallet Book

Apple iPad Pro 11 (2020) - kryt na tablet s vlastním motivem Wallet Book - bílá

Akční cena 756 Kč Běžná cena 889 Kč
 

Jedinečný obal s vlastním potiskem na jedinečný tablet Apple iPad Pro 11 (2020)

Tablety z dílny Apple jsou skvělé. Apple jde svou vlastní jedinečnou cestou, a pokud i vy máte rádi vlastní styl, můžete si na tablet Apple iPad Pro 11 (2020) nechat vyrobit obal s vlastním potiskem. Budete tak mít jedinečný kousek, který nemá nikdo jiný na světě. Kryty s vlastním motivem na tablet Apple iPad Pro 11 (2020) jsou kvalitními ochránci těla zařízení a navíc mají jedinečný punc. Stačí jen trocha fantazie a pár minut času. A ano, také naše aplikace pro kryty s vlastním motivem na tablet Apple iPad Pro 11 (2020). Na kryt si můžete nechat natisknout oblíbenou fotku, vlastní grafickou práci nebo třeba logo vaší společnosti. Jen pozor, podkladový obrázek musí být v dostatečné kvalitě. Nahrajte ho do aplikace pro kryty s vlastním motivem a doupravte, tak aby byl obal na tablet Apple iPad Pro 11 (2020) bezvadný. Můžete si vybrat i z připravených pozadí nebo přidat text. Co třeba vaše motto?

Prostor pro propagaci projetu i sebevyjádření na obalu s vlastním potiskem na tablet Apple iPad Pro 11 (2020)

Využijte maximálně obrovskou plochu obalu s vlastním potiskem a splňte si svůj sen. Nebo na krytu s vlastním motivem propagujete vaši společnost, projekt či akci. Je to jen na vás a vaší fantazii. V každém případě si můžete být jistí, že obal s vlastním potiskem tablet Apple iPad Pro 11 (2020) spolehlivě ochrání před nepříznivými důsledky nehod při jeho používání. Kryty s vlastním motivem na tablet Apple iPad Pro 11 (2020) jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů s dlouhou životností. Potisk je plně otěru i oděru odolný a dlouho tak dělá radost.

Krásný tablet Apple iPad Pro 11 (2020)

Tablet Apple iPad Pro 11 (2020) má krásný designy, typický pro značku Apple. Má super výbavu a hlavně velký prostorný displej.