CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Apple iPad Mini (2019)

No search results

Vytvořte si obal na Apple iPad mini (2019) podle svého

Nový Apple iPad mini (2019) soustředí maximum své síly do obrazu. Značka Apple dokonce hovoří o „pohlcujícím vizuálním zážitku“. S vaším etuo.cz ho můžete právě teď ještě více umocnit. I pro Apple iPad mini (2019) nabízíme možnost vytvořit kryty s vlastním motivem.

Pouzdra s grafickou pro Apple iPad mini (2019)

Výroba obalu s vlastním potiskem je velmi jednoduchá. Za pár minut to zvládne každý. Vaším pomyslným malířským plátnem bude bílá plocha, kterou vidíte před sebou. Svými rozměry zcela odpovídá iPadu mini z roku 2019. Veškeré výřezy jsou přesně tam, kde mají být. Kryty na tablet, vlastně iPad mini, jich nemají příliš, přesto s nimi při nahrávání svého motivu raději počítejte, aby do obrazu příliš nezasahovaly. Pro tablety obecně se nejvíce osvědčily obaly typu Flex Book, které kromě zad poskytují i základní zabezpečení displeje. Dobře si proto rozmyslete, zda chcete použít jednu fotku či obrázek a nahrát ji přes celou bílou plochu nebo zda by nebylo lepší motivy zdvojit tak, aby byl samostatný obrázek na přední i zadní straně. Na pouzdra na tablet a iPad se díváme víc, pokud jsou zavřená. Když na nich bude jen jeden motiv, uvidíte z něj většinou jen půlku. Se správným natočením, zvětšením či zmenšením si hravě poradíte. Vše funguje velmi intuitivně. Kromě obrázků z paměti svého zařízení můžete použít i naši galerii, kterou jsme vám zpřístupnili. Textové tlačítko slouží k přidání vhodných slov. Tlačítkem na spodní liště snadno upravíte a přizpůsobíte pozadí tak, aby motiv vhodně doplnilo. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Tiskneme je tak, jak nám je pošlete.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - Apple iPad mini (2019)

Pouhých 7, 9 palců obrazovky Apple iPad mini (2019) je přímo nabitý pixely. Toto příslušenství jich má více než půl milionu, což je úplně nejvíc ze všech iPadů. Vedle toho se může pochlubit výjimečným výkonem, včetně toho grafického. Abyste displej hravě ovládli, nedílnou součástí balení je Apple pencil, tedy stylus pro jemnější a přesnější úkony.