Navrhněte si vlastní pouzdro pro Apple iPad Air (2020)

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Tvořte ve velkém

Kryt s vlastním potiskem vám přinese spoustu radosti. Pokud máte navíc k dispozici velkou plochu knížkového pouzdra na tablet Apple iPad Air (2020), radost se násobí. Je přitom jen na vás, zda zvolíte jeden velký obrázek, který bude rozmístěný na zádech i pohyblivém křídle nebo zda vyzdobíte přední i zadní část jinými motivy.

Kryty s vlastním motivem za pár minut

Vytvořit si kryt na tablet Apple iPad Air (2020) je hračka. Plocha, kterou vidíte před sebou, mu dokonale odpovídá včetně všech výřezů pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Díky tomu získáte dobrou představu, jak bude obal nakonec vypadat. Jakmile máte základní motiv či motivy správně umístěné, můžete se soustředit na vhodná slova. Slouží k tomu textové tlačítko. Na výběr přitom máte z nejrůznějších barev, fontů a velikostí písma. Před dokončením objednávky ještě doporučujeme zkontrolovat barevnost pozadí. Tam, kam nezasahují vaše obrázky či obrázek, tam může zůstat původní barva. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Kryty na tablet Apple iPad Air (2020) tiskneme tak, jak nám je pošlete do výroby. K úpravě pozadí je určené tlačítko, které v naší kreativní dílně najdete na spodní horizontální liště.

Pouzdra na tablet chrání vaši investici

Ať už si vyberete obal na tablet v naší základní nabídce anebo se pustíte do vlastního návrhu, vždy uděláte dobře. Tablety jsou velmi cenná zařízená. Kvůli svým rozměrům jsou však také náchylná k poškození. V případě tabletu Apple iPad Air (2020) přitom může jít o výdaj, který začíná na 17 000 Kč, ale vyšplhat může ještě mnohem výš. Ochránit tuto investici by proto mělo být především ve vašem zájmu. Tablet Apple iPad Air (2020) se pyšní o 40 % vyšším výkonem než jeho předchůdce. Za své peníze získáte společníka nejen na cesty, který by měl vydržet až 10 hodin bez nabíjení. Ještě mnohem více však vydrží pouze tehdy, když mu poskytnete kvalitní ochranu.