+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Apple iPad 10.2

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

Cool obal na tablet Apple iPad 10.2 s přední klapkou i bez

Jablíčkové tablety nepřestávají být v oblibě a tak ani na Etuo.cz nezůstáváme pozadu a neustále doplňujeme kolekci obalů a pouzder. Najdete u nás obaly na tablet Apple iPad 10.2, které ho spolehlivě ochrání, ale také ozvláštní. Základem jsou silikonové a plastové zadní kryty na tablet Apple iPad 10.2. Můžete je mít v decentním jednobarevném provedení, s nejrůznějšími cool efekty, ale také s krásnými potisky. Hitem jsou vysoce odolné obaly na tablet Apple iPad 10.2. S takovým obalem se nemusíte bát vzít tablet Apple iPad 10.2 do terénu, nebo ho na chvíli půjčit dětem. Elegantní a praktické jsou knížkové a flipové obaly na tablet Apple iPad 10.2. Jejich přední klapka chrání obrazovku tabletu Apple iPad 10.2 a zároveň se dá využít jako praktický stojánek.

Stovky potisků a důkladná ochrana tabletu Apple iPad 10.2

Obal na tablet Apple iPad 10.2 můžete klidně pojmout i jako doplněk vašeho šatníku. Snadno obal na tablet Apple iPad 10.2 sladíte s aktuálním outfitem. Kožené obaly na tablet Apple iPad 10.2 zase můžete ladit s doplňky. Nebo si na tablet Apple iPad 10.2 vyberte pouzdro, které bude připomínat váš koníček. Potisků je několik set a neustále je doplňujeme. Připraveny jsou autorské designové potisky, krásné fotografie, které potěší cestovatele i romantiky, ale i kolekce pro nadšené bylinkáře, motorkáře nebo ulítlé teenagery.

Tablet Apple iPad 10.2 od renomované značky

Značka Apple má své skalní fanoušky, kteří na ní nedají dopustit. Ať už mezi ně patříte nebo ne, rozhodně musíte uznat, že tablet Apple iPad 10.2 patří k zajímavým kouskům mobilní techniky. Výrobce slibuje, že tablet Apple iPad 10.2 má dostatečný výkon i pro hry s videi. Na deseti palcích můžete upravovat natočená videa, stříhat je i přidávat různé efekty. Apple iPad 10.2 podporuje i požívání pera Apple Pencil.