CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Alcatel 3X (2019)

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Navrhněte si kryty s vlastním motivem pro mobil Alcatel 3X (2019)

Už žádné hledání obalu na mobil Alcatel 3X (2019), který by aspoň trochu splňoval vaše představy. Chcete něco unikátního? Tak si obal na mobil Alcatel 3X (2019) navrhněte sami. Je to vlastně strašně jednoduché. Ti šťastnější z nás, kteří si rozumí s grafickými programy, si vytvoří celou vlastní grafiku. My ostatní projdeme fotky z dovolených, rodinné portréty nebo si uděláme koláž snů. A třeba vás napadne i něco úplně jiného. Inspiraci najdete na Instagramu Etuo.cz. Připravený obrázek nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Alcatel 3X (2019). Dejte si ale pozor na dvě věci. Zde je aplikace pro kryty s vlastním motivem pro mobil Alcatel 3X (2019). Ano přesně pro tento model. Máte-li jiný, použijte vyhledávání e-shopu. A zadruhé, obrázek musí být v tiskové kvalitě. Pak už jen udělejte drobné úpravy a aplikaci pro kryty s vlastním motivem a odešlete objednávku.

Prostor pro kreativní duše a kvalitní ochránce mobilu Alcatel 3X (2019)

Kryty s vlastním motivem na mobil Alcatel 3X (2019) jsou úžasné. Můžete se zcela svobodně vyřádit a vytvořit si unikátní obal s vlastním potiskem na mobil Alcatel 3X (2019). Kryty s vlastním motivem jsou však také zcela plně funkční. Chrání mobil Alcatel 3X (2019) před mechanickým poškozením i nečistotami. Dosáhli jsme toho ideální kombinací kvalitních materiálů a dodržením rozměrů a tvaru mobilu Alcatel 3X (2019). Obal s vlastním potiskem tak na mobilu Alcatel 3X (2019) dobře sedí a nepadá. Samozřejmostí jsou otvory pro kamery fotoaparátů a sloty na správných místech.

Chytrý telefon Alcatel 3X (2019)

Mobil Alcatel 3X (2019) je připravený pro všechny, kteří hledají solidní telefony s rozumnou výbavou za ekonomickou cenu. Nicméně do této třídy chytrých mobilů přináší obrazovku s opravdu velkou úhlopříčkou a také hlavní foťák se třemi kamerami. Nechybí ani čtečka otisků prstů.