Navrhněte si vlastní pouzdro pro Alcatel 1X (2019)

No search results

Vytvořte si obal na mobil Alcatel 1X (2019) podle svého

Značka Alcatel si poměrně dost zakládá na vzhledu svých produktů. Už proto jsme jako jedni z prvních zařadili telefon Alcatel 1X (2019) do naší kreativní dílny na tvorbu krytů s vlastním potiskem. Díky tomu se můžete sami rozhodnout, jaký vzhled svému telefonu vtisknete. Kryt, který vidíte před sebou, je přímo určený pro tento telefon. Všechny otvory na funkční i ovládací prvky jsou přesně tam, kde mají být. Vaším polem působnosti bude bílá plocha zad s výřezy pro duální kameru a další nezbytnosti. Na bílou se totiž nejlépe chytají další barvy. Boky zůstanou nepotištěné a průsvitné a to nejen proto, aby si telefon zachoval svůj původní vzhled. Zakřivení boků by jakýkoli obraz deformovalo, proto je praktičtější ponechat je jednobarevné.

Pouzdra s grafickou pro Alcatel 1X (2019)

Pokud právě přemýšlíte nad kryty na mobil Alcatel, zeptejte se sami sebe, jakou roli ve vašem životě mají splňovat. Pokud od pouzdra na mobil očekáváte pouze ochranu přístroje a vzhled je pro vás druhotný, nejspíš se jednoduše spokojíte se základní nabídkou. Zvlášť v našem podání vám ji můžeme jen doporučit. Jestli váš pohled padá na mobilní telefon opakovaně každý den, je na místě se zamyslet nad tím, zda by mu neslušel osobitý vzhled. Obrázek oblíbeného domácího zvířete, partnera či momentka z dovolené vás mohou doprovázet na každém kroku. Tím vás však nechceme navádět. Sami jistě snadno přijdete na to, jaký motiv bude vašemu chytrému telefonu Alcatel 1X (2019) nejlépe slušet.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - Alcatel 1X (2019)

Původně francouzská společnost Alcatel se jako jedna z mála dokázala přizpůsobit změnám, které sebou přinesl nástup chytrých telefonů. Značnou měrou se na tom podílí fakt, že roku 2005 ji koupila čínská společnost TCL. Díky tomu dokáže firma produkovat konkurenceschopné mobily, jako je model Alcatel 1X (2019). Ke svému francouzskému původu se však nadále hlásí a odkazuje na něj svým důrazem na výjimečné designové provedení.