Navrhněte si vlastní pouzdro pro Alcatel 1SE (2020)

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Stylový a jedinečný obal na mobil Alcatel 1SE (2020) s vlastním potiskem dle vašeho návrhu

Obal na mobil Alcatel 1SE (2020) s vlastním potiskem je jedinečná služby, kdy se vy sami stáváte designérem potisku vašeho obalu na mobil. Obal na mobil Alcatel 1SE (2020) se tak stává zcela jedinečným kouskem, který nemá nikdo další na světě. Rezonuje to s vaší osobní filozofií? Máte rádi unikátní věci, které perfektně ladí s vaším stylem? Pak jste na správném místě. Stačí jen chvilka času a tvůrčí nálada. Kryty s vlastním motivem mohou potištěny prakticky jakýmkoliv obrázkem. Jestli to bude vaše autorská grafika, koláž z toho, co máte rádi, o čem sníte nebo najdete fotku, co vám bude dělat každý den radost, je vlastně jedno. Jen pozor, obrázek musí být v tiskové kvalitě. Pak otevřete aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Alcatel 1SE (2020), která je tady v e-shopu Etuo.cz. Obrázek do aplikace nahrajte. Aplikace umožňuje dodatečné úpravy, se kterými obal na mobil Alcatel 1SE (2020) vyladíte.

Prostor pro sebevyjádření na obalu s vlastním potiskem na mobil Alcatel 1SE (2020)

Kryty s vlastním motivem na mobil Alcatel 1SE (2020) dávají prostor vaší fantazii. Kryty s vlastním motivem na mobil Alcatel 1SE (2020) můžete mít klidně i v několika verzích. A mobil Alcatel 1SE (2020) převlékat podle potřeby a příležitosti. Do kanceláře bude ideální obal s vlastním potiskem s logem firmy, pro volný čas třeba s fotku dětí. V každém případě si buďte jisti, že kryty s vlastním motivem na mobil Alcatel 1SE (2020) telefon dobře zabezpečí před poškozením jeho těla. Jsou z velmi kvalitních materiálů s dlouhou životností. I potisk samotný je otěru i oděru odolný. Na mobilu Alcatel 1SE (2020) dobře sedí a nepadají.

Chytrý mobil Alcatel 1SE (2020)

Smartphone Alcatel 1SE (2020) patří mezi základní chytré telefony za příznivou cenu. Je to pracant, pro každodenní provoz.