Navrhněte si vlastní pouzdro pro Alcatel 1S (2020)
-
Navrhnout kryt
Alcatel 1S (2020) - kryt na mobil s vlastním motivem Wallet Book - bílá
Cena: 669 Kč including VAT 23% -
Krásné a jedinečné kryty s vlastním motivem pro Alcatel 1S (2020)
Navrhněte váš vlastní a zcela unikátní obal na mobil Alcatel 1S (2020) s vlastním potiskem podle vaší fantazie. Je konec hledání ideálního designu obalu, konec kompromisům a nekonečnému prolézání e-shopu. Stačí jen trocha času, zapojit vaši fantazii a výsledkem je obrázek, který na obalu na mobil Alcatel 1S (2020) s vlastním potiskem můžete mít. Natisknout na obal s vlastním potiskem se dá fotka vašich dětí, momentka z poslední dovolené nebo vaše autorská grafika. Záleží pouze na vašem přání a schopnostech. Připravený obrázek vložte do aplikace pro kryty s vlastním motivem. Na modelu obalu pro telefon Alcatel 1S (2020) pak uvidíte, jak bude výsledek vašeho snažení vypadat. Aplikace pro kryty s vlastním motivem je propracovaná a dovoluje maximální vyladit váš návrh. Pozor hlavně na vzájemné umístění otvorů v obalu a vašeho obrázku. Klidně připište i krátký text. Co třeba věnování? Kryty s vlastním motivem jsou netradičním dárkem, se kterým stoprocentně zabodujete.
Dobrá ochrana mobilu Alcatel 1S (2020) díky kvalitním materiálům i precizní výrobě
Obaly s vlastním potiskem pro mobil Alcatel 1S (2020) jsou od prověřených výrobců, kteří je vyrábí pouze z vysoce kvalitních materiálů. Jejich tvar kopíruje tělo smartphonu Alcatel 1S (2020) i jeho rozměry. Kryty s vlastním motivem na mobil Alcatel 1S (2020) tak zaručují dobrou ochranu před mechanickým poškozením i nečistotami, které by se k tělu telefonu vůbec neměly dostat. Potisk provádíme ve vysoké kvalitě, která odolává otírání. Oceníte i velice jednoduchou údržbu obalu. Pokud je obal s vlastním potiskem znečištěný, stačí ho jen sejmout a umýt v teplé vodě a saponátu. No a po dobrém vysušení jej můžete nasadit zpět na váš telefon Alcatel 1S (2020).
Smartphone Alcatel 1S (2020)
Chytrý mobil Alcatel 1S (2020) si zamilují všichni, kteří hledají něco jednoduchého, co umožní volat, psát zprávy a sem tam i nějaký e-mail.