Navrhněte si vlastní pouzdro pro Alcatel 1S

No search results

Vytvořte si obal na mobil Alcatel 1S podle svého

Mobilní telefon stále máme u sebe. Nespouštíme jej z očí, nenecháme jej příliš dlouho bez dozoru, neopouštíme jej. Přitom právě tato nejvíce hlídaná věc v lidském životě je zároveň i tou nejvíce poruchovou. Stačí, aby vám jednou váš mobilní společník spadl na zem a už je na problém zaděláno. Ochraňte svůj mobilní telefon Alcatel 1S krytem s vlastním motivem. Alcatel 1S bude chráněn před vrypy, škrábanci a rýhami a zároveň bude krásný a zajímavý na pohled.

Kryty na mobil Alcatel 1S jsou skvělou volbou

Nenašli jste v nabídce pouzder pro Alcatel 1S žádné, které by odpovídalo vašim představám? Hledáte, hledáte, ale stále nic uspokojivého nenacházíte? Pak zapomeňte na hledání a běžte schůdnější cestou. Cestou krytu s vlastním potiskem. Stačí si zvolit jakoukoliv vlastní fotografii a Alcatel 1S rázem bude novým telefonem s novým, neotřelým designem. Nezáleží na tom, co si na pouzdro na mobil budete chtít dát. Vše je povoleno. Projděte si proto databázi svých fotografií a obrázků a vyberte si tu, jež vás nejvíce vystihuje. Na krytu s vlastním motivem se na vás může smát vaše milovaná osoba, celá vaše rodina, vaše ratolest, váš domácí mazlíček nebo třeba jen abstraktní grafika, kterou jste si zamilovali. Rozhodně nelze říct, že by bylo něco špatné nebo nevhodné.

Alcatel 1S jako mobilní telefon pro všechny

Alcatel 1S je smartphone s protáhlým displejem a základní výbavou. Alcatel 1S vám nabídne 5,5“ Full View displej s poměrem stran 18:9 a HD+ rozlišením. Hlavním lákadlem telefonu jsou ale nadprůměrné velikosti paměti. 3 GB operační paměti, 32GB úložiště, hybridní slot Dual SIM 4G a micro SD karta. Alcatel 1S se chlubí osmi jádrovým procesorem. Při životě pak telefon podrží 3 060mAh baterie. Barcelonská novinka Alcatel 1S se na český trh dostane již začátkem května 2019. Cena modelu 1S pak bude 2 990 korun, přičemž dostupný bude v černé, modré, růžové a zlaté variantě.