Navrhněte si vlastní pouzdro pro Alcatel 1C (2019)

No search results

Vytvořte si obal na mobil Alcatel 1C (2019) podle svého

Originalita není věcí peněz, ale dobrého nápadu a trochy zručnosti. Tytéž vlastnosti se vám budou hodit při návrhu krytu s vlastním potiskem pro váš mobilní telefon Alcatel 1C (2019). Ten se řadí mezi ekonomicky velmi výhodné telefony. Neznamená to však, že by si nezasloužil obal, který ho bude důstojně reprezentovat a zdobit. Proto jsme se rozhodli telefon Alcatel 1C (2019) zařadit do naší dílny na tvorbu originálních obalů.

Pouzdra s grafickou pro Alcatel 1C (2019)

Peníze, které vložíte do tvorby vlastního pouzdra na mobil, se vám vrátí už tím, že vás pohled na originální výtvor bude těšit každý den. Jinou variantu představují kryty s vlastním potiskem, které věnujete jako dárek někomu z vašich blízkých. Stanou se trvalou připomínkou toho, jak vám na dotyčném záleží. Ať obal navrhujete pro sebe nebo pro někoho dalšího, postup bude pokaždé ten samý. Na bílou plochu, která svými rozměry i rozmístěním výřezů přesně kopíruje telefon Alcatel 1C (2019) nahrajte jeden či více obrázků. Použít můžete paměť svého zařízení, internet anebo je tu pro vás naše nekonečná galerie. Obrázek či jejich kombinaci libovolně natočte, přesuňte, zvětšete nebo zmenšete. Jde to jednoduše a intuitivně. Pomocí tlačítka pro přidání textu můžete obraz doplnit nějakými slovy. K dispozici máte velké množství různých fontů a barev písma. Velikost také záleží jen na vás. Na závěr doporučujeme věnovat péči pozadí. Originální kryty na mobil Alcatel mají vždy bílý základ. Pokud nějakou část zad nevyplníte svým motivem, bílá také zůstane. Boky jsou jednotně průsvitné. Telefon si díky tomu při čelním pohledu zachová svůj původní vzhled.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - Alcatel 1C (2019)

Alcatel 1C (2019) nabízí všechno, co můžete od chytrého telefonu potřebovat a navíc vás ohromí svou mimořádně nízkou cenou. Za ni získáte pětipalcový displej, až 8 MP zadní kamery a 5 MP oblíbeného selfie fotoaparátu a dostatečných 2 000 mAh baterie.