Navrhněte si vlastní pouzdro pro Alcatel 1B (2020)

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Nevšední kouzlo obalu s vlastním potiskem na mobil Alcatel 1B (2020)

Chcete znát malé tajemství, jak můžete získat zcela unikátní obal na mobil Alcatel 1B (2020) s vlastním potiskem? Myslíte si, že je to složité? Drahé? Nebojte se, je to úplně jednoduché a za cenu, kterou si může dovolit každý. Chce to jen pár minut času a nápad, co byste na krytu s vlastním motivem na mobil Alcatel 1B (2020) mohli mít. Oblíbené jsou fotografie, vlastní grafiky, ale i naskenované kresby malých dětí. Jen pozor, obrázek musí být v dostatečné tiskové kvalitě. U nás na stránce e-shopu Etuo.cz je připravena intuitivní aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Alcatel 1B (2020). Váš obrázek do ní vložte a na modelu obalu pro mobil Alcatel 1B (2020) uvidíte, jak bude potisk vypadat. Pak už stačí jen obal s vlastním potiskem vyladit na maximum. Aplikace umožňuje přidat i krátký text. Co třeba věnování? Kryty s vlastním motivem na mobil Alcatel 1B (2020) jsou super dárkem.

Místo pro sebevyjádření, ale i skvělý ochránce mobilu Alcatel 1B (2020)

Kryty s vlastním motivem na mobil Alcatel 1B (2020) dávají jedinečnou příležitost ukázat světu vaše představy i sny. Nechte si obal s vlastním potiskem potisknout vysněnou destinací, fotkou vnoučat nebo vaší kočky. Co na obalu s vlastním potiskem bude, je pouze ve vašich rukou. My vám zaručíme, že je také plně funkční. Obaly s vlastním potiskem ochrání tělo telefonu Alcatel 1B (2020) před mechanickým poškozením stejně jako klasické obaly. Jsou vyrobeny v rozměrech a tvarech telefonu Alcatel 1B (2020). Na telefonu Alcatel 1B (2020) dobře sedí, otvory pro kamery a sloty jsou na správných místech a ve správné velikosti. ¨

Základní smartphone Alcatel 1B (2020)

Alcatel už dlouhodobě cílí na segment trhu, který požaduje základní výbavu chytrého telefonu. Smartphone Alcatel 1B (2020) je jeho novým reprezentantem pro rok 2020.