Kryt pro mobil - etuo Soft Flex Design - Gold Abstract - Black and gold marble - černá (468109)

Hodnocení:  4.5
(2)
Cena: 369 Kč including VAT 23%
Vyberte barvu:
Dostupnost > 10 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 79 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  

etuo Soft Flex Design - oblíbené potisky nově i v barvách

 

Pouzdra na mobil řady Soft Flex Design kombinují ochranu smartphonu s elegantním designem. Vytvořili jsme je zlvášť pro každý konkrétní model telefonů a to nejen co se týče rozměrů, ale i konkrétních tvarů pro jednotlivé komponenty. Silikonové obaly na mobil etuo Soft Flex Design nabízíme s nejrůznějšími barevnými potisky na zadní straně. Na bocích přitom najdete některou z oblíbených barev, třeba černou, růžovou, červenou nebo modrou. Samotné kryty na mobil jsou flexibilní a velmi příjemné na dotyk. Váš přístroj účinně ochrání před oděrkami, škrábanci i špínou, aniž byste během zacházení s telefonem museli pouzdro sundavat.

 

Pouzdro Soft Flex Design je vždy:

  • vyrobené z pružného silikonu
  • příjemné na dotyk i manipulaci
  • k dostání v různých barevných variantách
  • možné navrhnout podle svého
  • komplexní, protože obal drobně vystupuje i nad displej
pouzdro pro telefon etuo Soft Flex Design

Co ještě umí obaly na mobil Soft Flex Design?

 

Pouzdra, která se zaměřují na ochranu zad a boků smartphonu, zastanou více práce, než se na první pohled může zdát. Kromě ochrany před mechanickým poškozením pomáhají utlumit případný pád. Pouzdro je samo o sobě tenké, takže navýšení rozměrů bude zcela minimální.

 

Pružný silikon k zařízení dobře přilne. V případě potřeby je možné ho vyčistit, vydezinfikovat nebo umýt pod tekoucí vodou. Potisk na zadní straně i barevný silikon po stranách nevyblednou ani se nesetřou. Různé varianty designů i barev na bocích se postarají o to, že si každý pro sebe najde to pravé.

Barevný ochranný obal s potiskem

Na míru vašemu vkusu

 

Ať už vás těší či inspiruje cokoli, mezi obaly na mobil z řady Soft Flex Design si jistě vyberete. Barevný silikon může na zadní straně zdobit třeba módní mramorový potisk se zlatě třpytivými fragmenty, květiny v pastelových barvách, abstrakce z akvarelu nebo lapač snů. Je jen na vás, jaký motiv si pro sebe vyberete. Při výběru pamatujte na to, že pouzdro na mobil vás bude doprovázet každý den. Špetka trpělivosti při výběru se proto rozhodně vyplatí.

*Obaly se mohou mírně lišit barvou i tvarem výřezů v závislosti na dodavateli.

Silikonové pouzdro pro smartphone
Flexibilní pouzdro na telefon s potiskem


  Informace o výrobci