Kryt pro mobil - etuo Glossy Case - Insta Marble - Fashion marble (465678)

Hodnocení:  4.6
(5)
Cena: 439 Kč including VAT 23%
Dostupnost > 10 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 79 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  

Glossy Case dodá lesk i náležitou ochranu

Fantastická pouzdra na mobil ze série Glossy Case se vyznačují výjimečnou odolností. Tvrzené hrany jsou vyrobené z TPU a záda z kvalitního plastu. Na první pohled však zaujmou především svým vzhledem. Použitá grafika připomíná na vzhled hornin, minerálů a drahých kovů, na kterých se přelévají a mísí barvy tak, že vytvářejí jedinečné kompozice. Z desítek designů a různých barev si jistě vyberete kombinaci, která nejlépe odpovídá vašemu jedinečnému vkusu. Svrchní vrstvu na zadní straně pouzdra tvoří jemná, průsvitná fólie, která se na světle leskne a dodává obalu dojem trojrozměrnosti. Tato vrstva se také postará o to, aby kryty na mobil Glossy Case zůstaly chráněné před poškrábáním.

Mezi klíčové výhody řady Glossy Case na euto.cz patří:

  • výjimečný design
  • matné ráfky na bocích obalu z TPU, které absorbující nárazy
  • plastová záda, která vyztuží tělo telefonu
  • průhledná fólie, která dodá další ochranu a lesk
  • otvory a výřezy pro všechny funkční i ovládací prvky

Spolehlivá ochrana od euto.cz

Toto lesklé pouzdro na mobil nezaujme pouze svým designovým provedením, ale také vyjímečnou ochranou, kterou poskytne vašemu přístroji. Kryt má na bocích pevné ráfky vyrobené z extrémně odolného materiálu - termoplastického polyuretanu (TPU). Ten se velmi osvědčil jako tlumič nárazů i vibrací. Kryty na mobil Glossy Case nechrání telefony pouze proti oděrkám, škrábancům a špíně, ale minimalizují riziko poškození způsobené nárazem či pádem. Plastová záda vedle toho zpevní tělo telefonu, takže se sníží riziko zprohýbání. Díky průhledné fólii na svrchní vrstvě pouzdra zůstane zvolený tisk stále stejně barevný.

Obaly na telefon, které se vyplatí

Vzhled současných přístrojů jde stále kupředu, ovšem jejich choulostivost zůstává stále stejná, ne-li ještě větší. Přenášení v taškách či kabelkách, pád v důsledku krátké nepozornosti či další rizika číhají doslova všude. Kvalitní kryty na mobil zajistí delší životnost přístroje, čímž v důsledku šetří vaše finance. Jejich neotřelý vzhled je bonusem navíc.

* Zadní strana obalu je na přesuny pokryta ochrannou vrstvou.  Informace o výrobci