Kryt pro mobil etuo Design Case - Zimní vzory - Sněhové krystaly - bílý (199671)

Hodnocení:  5.0
(3)
Cena: 369 Kč including VAT 23%
Vyberte barvu:
Dostupnost > 10 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 79 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  

etuo Design Case - lehký ochranný obal s módním nesmazatelným potiskem

 

Obal etuo Design Case je lehké pouzdro na telefon vyrobené z pružného materiálu TPU. Tvrzený silikon dokonale chrání mobil před potenciálním mechanickým poškozením a je dostatečně pružný na to, aby nepoškodil originální kryt telefonu nebo z něj nesklouzl. Kolekce etuo Desing Case se vyznačuje širokým výběrem designérských potisků, mezi kterými si každý může najít dokonalý vzor sám pro sebe. Můžete si mimo jiné vybrat mramorové, květované, lidové či vintage vzory nebo obal s inspirativními nápisy.

 

Navíc pouzdra na telefony ze série etuo Design Case mají i další výhody:

  • průhledné hrany,
  • nesmazatelný potisk,
  • přímý přístup k nabíjecímu portu,
  • vyčnívající okraje chránící obrazovku,
  • lehkost a pružnost.
Odolné pouzdro na telefon

Jaké benefity vám přinese etuo Design Case?

 

Každé pouzdro ze série etuo Design Case chrání zadní a boční stranu telefonu. Všechny obaly připravujeme na míru konkrétnímu modelu telefonu. To znamená, že kryt je nejen kompatibilní s telefonem, co se týče rozměrů, ale obsahuje i potřebné výřezy pro jeho zadní fotoaparát, tlačítka a konektory. Nesmazatelná potisk zaručuje, že i po dlouhé době používání bude pouzdro vypadat stejně dobře, jako tomu bylo v den nákupu. Díky mírně zesíleným okrajem krytu je menší riziko poškození displeje telefonu. Při pádu na rovný povrch není obrazovka v přímém kontaktu se zemí.

Pouzdro z TPU s barevným potiskem

Proč je pouzdro na nenahraditelným doplňkem?

 

Bez ohledu na model smartphonu, který vlastníte, stojí za to použít ochranné pouzdro. Pevný kryt vyroben z odolného materiálu zaručuje účinnou ochranu před mnoha možnými poškozeními mechanického charakteru. Obal telefonu zabraňuje tvorbě odřenin, škrábanců a vrypů na samotném krytu smartphonu.

 

Pouzdro je také další vrstvou, která absorbuje kapky a nárazy, díky čemuž snižuje riziko poškození choulostivých komponent uvnitř telefonu. Také by se nemělo zapomínat, že vysoce kvalitní pouzdro na telefon je ozdobou přístroje a příležitostí k přizpůsobení vašeho mobilu. Můžete si vybrat pouzdro s potiskem, které se věnuje například na vašim koníčkům, zájmům nebo světonázoru.  Informace o výrobci