+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryt pro mobil - Animal Pattern vzory - Monochromatický had (227725)

Hodnocení: 5.0   (2)
Cena: 279 Kč
Dostupnost > 10 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 69 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  
  DO SCHRÁNKY

Kryty s motivem na mobilní telefony

Mnoho různých provedení na obalu pro mobile

Vymyslet v dnešní době praktický a zároveň originální dárek pro své blízké je velmi složité a náročné. Všichni většinou všechno mají a sami ani neví, co by si měli přát. Také tradičně zažíváte krušné chvilky při vymýšlení dárků? Pak vám vaši úlohu usnadníme! Všem svým známým, kamarádům, milovaným, blízkým či kolegům v práci můžete pořídit tyto obaly na tablet. Telefony poměrně křehkým zařízením - mohou být podřené, poškrábané nebo jinak poškozené. Nebezpečí číhá všude. Jeden neopatrný pohyb a oheň je na střeše. Nic však nemusíte s těmito kryty na mobil riskovat! Vyberte téma z dostupných návrhů. Nejen, že se jedná o krásný a praktický dárek, ale také o věc, kterou si sami musíte pořídit. V případě mobilu je to naprostá nutnost. Nechcete si přeci kupovat už po pár dnech používání mobil nový?! Silikonové kryty s motivem jsou velice kvalitní a vysoce odolné. Váš mobil se díky nim stane nezničitelný. Můžete jej používat každý den 24/7 a stále bude vypadat a fungovat jako v den, kdy jste si jej poprvé přinesli z obchodu. Jeho životnost se prodlouží. Díky tomu se vám vaše investice několikanásobně vrátí. Však si spočítejte, kolik byste dali za nový telefon. Uvidíte, že je mnohem praktičtější pořídit si tento kryt s motivem. Obal snižuje také nebezpečí poškození vodou či ostrými předměty. Váš mobil v něm bude jako v pelíšku. Obaly na tablet / mobil jsou perfektně přizpůsobená vašemu modelu, což znamená, že obsahují všechny důležité výřezy pro porty, tlačítka nebo komponenty. Svůj tablet tak můžete používat bez omezení. Zašpinil či jinak znečistil se vám váš kryt s motivem? Nic se neděje! Jednoduše jej z mobilu sundejte a vložte pod tekoucí vodu. Pořádně jej opláchněte a nechejte proschnout. Jakmile bude obal na telefon opět suchý, můžete jej na svůj mobilní telefon jednoduše nasadit a znovu používat. Jednodušší by to ani být nemohlo!  Informace o výrobci

Způsob dopravyDoba přepravyPlatba předemDobírka

Balík do balíkovny
1 - 2 pracovní dny 69 Kč 99 

Balík na poštu
1 - 2 pracovní dny 75 Kč 105 

Balík Do ruky
1 - 2 pracovní dny 79 Kč 109 

PPL
1 - 2 pracovní dny 89 Kč 119 


Bez ohledu kolik předmětů koupíte, za doručení platíte jenom jednou

Doručení zdarma při nákupu nad 600 Kč

Více informací (https://www.etuo.cz/doprava-platba)

Zakoupené zboží máte právo vyměnit nebo vrátit do 30 dnů bez udání důvodu. Jsme legálně provozující společnost která respektujeme práva spotřebitelů.

Více informací (https://www.etuo.cz/vraceni-reklamace)

  Terminator, 13. listopadu 2017

  Lukáš, 15. června 2017

Tvůj názor


Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním mých osobních údajů mnou poskytnutých správci* více... Správce Vaších osobních údajů je HS-trade sp. z o.o. sp. k. se sídlem Druskienicka 6 v Poznani, Polsko. Prohlašujeme, že jako správce vašich osobních údajů splňujeme veškeré zákonné povinnosti vyžadované platnou legislativou, zejména zákonem o ochraně osobních údajů a GDPR. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a můžete je kdykoli odvolat. Jako uživatel máte právo na přístup k osobním údajům, a také právo na opravu osobních údajů kdykoli si přejete.