CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Honor 50 Pro - obal na mobil Soft Wallet Book - černá (475669)

Hodnocení:  5.0
(5)
Cena: Akční cena 383 Kč Běžná cena 479 Kč including VAT 23%
Vyberte barvu:
Dostupnost > 10 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 79 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  
knížkové pouzdro na mobil

etuo Soft Wallet Book - šikovné a estetické knížkové pouzdro

 

Kryt na mobil Soft Wallet Book z vašeho etuo.cz spojuje eleganci, praktičnost a vysokou úroveň ochrany telefonu. Obal tvoří silikonové vnitřní pouzdro v barvě podle vašeho výběru a kryt z pevného materiálu, který dodatečně chrání displej smartphonu před mechanickým poškozením. Obaly z kolekce Soft Wallet Book jsou dostupné v široké škále designového provedení i barev. Vedle toho máte možnost navrhnout si vlastní motiv. Každé pouzdro je přitom šité na míru konkrétnímu modelu smartphonu. Odpovídá mu nejen svou velikostí a tvarem, ale také uspořádáním externích komponent telefonu jako je fotoaparát, nabíjecí port nebo veškerá funkční tlačítka.

 

Pro obal etuo Soft Wallet Book je typické, že:

  • zvyšuje ochranu obrazovky
  • je z materiálu, který je příjemný na dotek
  • uvnitř krytu je vnitřní pouzdro z barevného silikonu
  • obsahuje výřezy pro veškeré externí komponenty smartphonu
  • má praktický magnetický uzávěr
pouzdro Soft Wallet Book

Další výhody kolekce etuo Soft Wallet Book

 

Díky pouzdru Soft Wallet Book od vašeho etuo.cz můžete telefon umístit vodorovně do stabilní polohy. Pohyblivé křídlo totiž funguje jako praktický stojánek, což oceníte zejména při videohovorech, při sledování filmů nebo hraní některých her. Obal Soft Wallet Book má navíc uvnitř dvě malé kapsy na drobné dokumenty, což ocení každý, kdo se nerad zatěžuje zbytečnostmi. S sebou si můžete vzít například občanský průkaz a pár bankovek, aniž jste museli nosit celou peněženku.

 

Elegantní knížkový obal poskytuje větší míru svobody od neustálých upozornění. Přes uzavřené křídlo k vám nová upozornění, která se objevují na displeji smartphonu, jen tak neproniknou.

legantní knížkový obal

Pro koho je knížkový kryt na mobil s pohyblivým křídlem ideální?

 

Pouzdro s pohyblivým křídlem na magnetický uzávěr je dobrým řešením pro majitele smartphonů s velkými displeji. Díky rozmanitému designu ho ocení jak dospělí, tak teenageři. Knížkový kryt účinně chrání nejen záda a boky telefonu, ale poskytuje základní ochranu také obrazovce. Nejrůznější poškození, které souvisí s každodenním zacházením, dokáže tento kryt držet pěkně dál od těla. Uzavřené křídlo zabrání nehezkým škrábancům na skle displeje i na těle telefonu.


*Wallet Book je na povrchu lesklý.


*Výřezy na fotoaparát se mohou lehce lišit v závislosti na šarži dodání.  Informace o výrobci

Koupit jako sadu