+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

HTC Desire 320 - ochranná fólie na displej MyScreen Protector Crystal Double (27425)

Hodnocení: 5.0   (3)
Cena: 89 Kč
129 Kč
Dostupnost > 10 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 69 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  
  DO SCHRÁNKY

Dopřejte si dvojitou porci ochrany

MyScreen Protector Crystal Double na mobil HTC Desire 320

Přinesli jste si právě teď z obchodu nový HTC Desire 320? Jste nadšeni jasností barev, zářivostí obrazovky či čirostí displeje? Krásný displej bez rýh a škrábanců ovšem rozhodně není zadarmo. O telefon je potřeba se pořádně starat a pečovat. Bez dostatečné pozornosti může už za týden připomínat spíše propletenou pavučinu. Naštěstí tomu můžete předcházet. Fólie na mobil MyScreen Protector Crystal Double dokonale ochrání displej vašeho telefonu. Za všech okolností, za všech podmínek, vždy a všude. Vašemu HTC Desire 320 se už nikdy nic nestane! Jeho displej bude stále jako nový. Tato tvrzená ochranná skla na mobily jsou perfektně uzpůsobená právě vašemu HTC Desire 320. Stačí opatrně přilepit fólii na displej vašeho telefonu a můžete být v klidu. Ochranná fólie je dokonce tak odolná, že se vašemu telefonu nic nestane, ani když vám spadne. Samozřejmě vám to nedoporučujeme, ale už se nemusíte bát ani velkých pádů. Nač tedy riskovat, když můžete mít MyScreen Protector Crystal Double?!


Jak nasadit ochrannou fólii? - Zjistěte víc  Informace o výrobci

Způsob dopravyDoba přepravyPlatba předemDobírka

Balík do balíkovny
1 - 2 pracovní dny 69 Kč 99 

Balík na poštu
1 - 2 pracovní dny 75 Kč 105 

Balík Do ruky
1 - 2 pracovní dny 79 Kč 109 

PPL
1 - 2 pracovní dny 89 Kč 119 


Bez ohledu kolik předmětů koupíte, za doručení platíte jenom jednou

Doručení zdarma při nákupu nad 600 Kč

Více informací (https://www.etuo.cz/doprava-platba)

Zakoupené zboží máte právo vyměnit nebo vrátit do 30 dnů bez udání důvodu. Jsme legálně provozující společnost která respektujeme práva spotřebitelů.

Více informací (https://www.etuo.cz/vraceni-reklamace)

  Dementor, 20. srpna 2018

  Chromium, 28. března 2018

  Tequila, 16. srpna 2015

Tvůj názor


Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním mých osobních údajů mnou poskytnutých správci* více... Správce Vaších osobních údajů je HS-trade sp. z o.o. sp. k. se sídlem Druskienicka 6 v Poznani, Polsko. Prohlašujeme, že jako správce vašich osobních údajů splňujeme veškeré zákonné povinnosti vyžadované platnou legislativou, zejména zákonem o ochraně osobních údajů a GDPR. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a můžete je kdykoli odvolat. Jako uživatel máte právo na přístup k osobním údajům, a také právo na opravu osobních údajů kdykoli si přejete.
  • Značka zařízení: HTC
  • Model zařízení: Desire 320
  • Design / Série: MyScreen Protector